Bielenda, gdzie co i jak ?

Bielenda, gdzie co i jak ?

Mam niewielką hurtownię zajmującą się branżą kosmetyczną. Ostatnio istnieje duże zapotrzebowanie na produkty organiczne, dlatego z chęcią nawiążę współpracę z dostawcą ekologicznych kosmetyków na trądzik, ale też surowców kosmetycznych. Jeśli ktoś zna takich producentów, byłbym wdzięczny za opinię.

Prometeu172

Posty: 16

 
Niestety nie jest łatwo znaleźć na rynku kosmetyki zbudowane z ekologicznych, roślinnych składników. Jest sporo kosmetyków reklamowanych jako naturalne, ale to tylko chwyt marketingowy, bo w rzeczywistości zawartość roślinnych komponentów to u nich często 2-10 procent. Tymczasem powinno być grubo powyżej 90 procent, żeby można było mówić o kosmetykach ekologicznych. Także nie dajmy się oszukiwać ludzie!

Torbunie24

Posty: 29

 
Jest trochę zamieszania z tymi kosmetykami organicznymi ostatnio. Nie ma tak w zasadzie dokładnej definicji takowych preparatów. A przez to wiele firm naciąga trochę klientów, oferując kosmetyki organiczne, które wcale takimi kosmetykami nie są. Ogólnie trzeba być ostrożnym i sprawdzać drobiazgowo skład. Składników pochodzenia roślinnego powinno być przynajmniej 95 procent. Tyle wiem :) Pozdrawiam i życzę szczęścia w poszukiwaniach.

Anielkka

Posty: 23

 
Od pewnego czasu korzystam wyłącznie z kosmetyków naturalnych i zawsze polecam je wszystkim moim koleżankom, więc tutaj też polecę:) To jest zupełnie inna jakość, bez tych konserwantów i sztucznych dodatków. Już ich i tak dużo jemy w artykułach spożywczych, po co jeszcze nakładać chemię na twarz? Te wszystkie chemiczne związki tylko osłabiają skórę, wysuszają ją, a przez to są różne problemy z jakością skóry u wielu kobiet.

vokalek

Posty: 27

 
Sama szukam aktualnie dostawcy, ale nie kosmetyków tylko narzędzi do realizowania różnorakich kosmetycznych zabiegów. Moja hurtownia znalazła już dostawcę kosmetyków i jest nim marka Biocosmetics Polska. Współpracuję z nimi od dłuższego czasu i mogę powiedzieć, że nie mam najmniejszego problemu, żeby znaleźć kupców na ich artykuły. Wysoka jakość, naturalne pochodzenie kosmetyków, szeroki wybór – to główne czynniki, które bym tutaj wymienił, jeśli chodzi o zalety marki.

Pszemeg

Posty: 44

 
Jakoś na dniach dotrze do mnie kolejna przesyłka z profesjonalnymi kosmetykami:) Jestem z zawodu kosmetyczką i prowadzę swoją firmę, więc trudno mnie oszukać jeśli chodzi o jakość:P Z kilkoma dostawcami współpracowałam, ale najlepsze towary zaproponowali mi ludzie z Biocosmetics Polska. Jakościowo mamy tutaj do czynienia z rzeczami w większości pochodzącymi z ekologicznych upraw. Kremy, preparaty, toniki, peelingi – wszystko z wiarygodnym znaczkiem jakości.

Damianek34

Posty: 35