specjalistyczne wyposażenie gabinetów kosmetycznych, medycyny estetycznej i SPA

specjalistyczne wyposażenie gabinetów kosmetycznych, medycyny estetycznej i SPA

Jaką hurtownię z profesjonalnymi kosmetykami, wyposażeniem, meblami do salonu kosmetycznego możecie polecić? Chodzi mi o miejsce, gdzie ktoś mi doradzi najlepszy dla mnie zakup.

bunia98

Posty: 9

 
Ja korzystam z opcji wyszukiwania po cenach i szukam tam, gdzie najtaniej. No niestety, teraz takie czasy, że tylko cena się dla mnie liczy. Z jakością bywa niestety różnie, więc nic nie polecę.

miasto13

Posty: 6

 
Ja właśnie likwiduję zakład. Niestety już prawie wszystko wyprzedałem :(

Kitas

Posty: 10

 
Ja stawiam na firmy, które nie tylko sprzedają, ale też szkolą, doradzają, śledzą nowości itd. Nie znam nic online, bo teraz nie prowadzę gabinetu już i nie zapisałam żadnych namiarów niestety.

Blitz55

Posty: 14

 
Niestety nic nie polecę, bo kupuję w wielu różnych sklepach. Szczerze mówiąc też szukam hurtowni, żeby wszystko było na miejscu.

Fanatyk

Posty: 16

 
Obawiam się, że nie pomogę. Właśnie ostatni raz zamówiłam coś w "mojej" hurtowni. Nie znają produktów, znowu wysłali nie to, co potrzeba, o jakimkolwiek doradzeniu mogę pomarzyć (ostatnio pani mnie odesłała, żebym sobie... w internecie sprawdziła, jak działa aparat!). Nie jestem mściwa, więc nie podam nazwy, ale...

Blitz55

Posty: 14

 
Myślę, że warto postawić na firmę, która ma wszystko na miejscu i potrafi doradzić. Ja niestety musiałam zamknąć gabinet ze względu na zwiększenie kosztów wynajmu lokalu, ale męczyło mnie to ciągłe zamawianie w różnych miejscach. Bo jedni nie mieli tego, a inni tamtego...

Klarka45

Posty: 15

 
Jak dla mnie ta hurtownia www.mimari.pl. (jak ktoś woli, to tu strona na facebooku https://www.facebook.com/Mimari.Poland ) Mają wszystko – aparaty do wszelkich zabiegów, lasery, kosmetyki, nawet meble do salonów. Standardem jest tam profesjonalne doradztwo i szkolenie przy zakupie (bez dodatkowych kosztów).

codePerformance

Posty: 9

 
Oj, szkoda, że nie zanotowałam sobie nazwy tej hurtowni, gdzie kupowałam gdy jeszcze miałam swój salon.

grax1

Posty: 20