szukam dobrego i taniego miejsca gdzie wykonują zabiegi laserowe

szukam dobrego i taniego miejsca gdzie wykonują zabiegi laserowe

Jesteście zadowolone z depilacji laserem? Jak oceniacie efekty takiego zabiegu? Pytam, bo szukam takiej oferty w Lublinie. Gdzie byłyście i było sympatycznie?

Hihi_WWW

Posty: 12

 
Ja chodzę od niedawna na laser do Olimpu na Spółdzielczości Pracy. Bardzo miła obsługa, dogodne godziny otwarcia, a sama depilacja to czysta przyjemność. Ostatnio mają w promocji laser diodowy za 149 zł od każdej partii ciała. Sam salon nazywa się Silktouch ( www.silktouch.pl). Można ich kojarzyć, bo mają oddziały też choćby w Wawie.

mniszekkk5

Posty: 14

 
Szukam takiego gabinetu dla swojej dziewczyny, bo coś mi tam przebąkiwała, że chętnie by z takiego usuwania włosków skorzystała. Wiecie gdzie można by wykupić jakąś kartę podarunkową na depilację..?

RRrico

Posty: 21

 
Ja słyszałam, że laser trzeba te 5 do 6 razy powtórzyć, żeby był skuteczny, więc trzeba się przygotować na większe koszty, nie jest to tylko jeden zabieg, ale kilka. Warto o tym pamiętać.

Thaniell

Posty: 23

 
Brzmi ciekawie ta depilacja laserem, choć mam pewne obawy, bo to jednak kontakt skóry z laserem..nie wiem na ile jest to zdrowe dla cery.

Eukalipto

Posty: 35

 
Mam znajomą, która niedawno zaczęła chodzić na tego typu zabiegi. Mówi, że to nic nie boli. Ale nie mam pojęcia gdzie ona chodzi, chyba gdzieś na Czechowie.

DevilScream

Posty: 24