Usuwanie rozstępów Rzeszów

Usuwanie rozstępów Rzeszów

Witam serdecznie. Jestem w trakcie poszukiwań dobrego, polecanego salonu kosmetycznego w Rzeszowie. Dokładnie zależy mi na depilacji laserem. Może coś proponujecie, czekam.

Specjalista

Posty: 2

 
No właśnie najlepiej przekonać się na własnej skórze, byleby nie była jednak już taka żeby jej się nie dało uratować :D Też zwlekałam decyzję, aż w końcu wybrałam się na profesjonalne usuwanie cellulitu do salonu kosmetycznego. To całkiem inna bajka, niż stosowania 3 razy dziennie kremów, katowanie się ćwiczeniami. Każda dziewczyna mająca ten problem powinna pomóc sobie w ten sposób.

johncena67

Posty: 10

 
Tutaj mają depilację laserową http://www.pracowniawdzieku.pl/ipl.htm sama nie korzystałam jeszcze, ale mam zamiar. Ale jeśli chodzi o Rzeszów to wiele kobiet tutaj właśnie wykonywało zabieg, koleżanki też, więc polecam.

seniorit5

Posty: 13

 
Po ciąży owszem mogą stać się okropne i też takie właśnie mam na brzuchu i udach. Podobno działanie lasera frakcyjnego potrafi zrobić niemałe wrażenie ;) Mąż mówi, że marudzę i on akurat nie widzi żadnego problemu, ale mnie cholernie przeszkadzają rozstępy. Zdobędę się i podejmę w końcu decyzję o ich usunięciu profesjonalną metodą w gabinecie.

Fanatyk

Posty: 6

 
Koleżanka korzystała z klapp clinical care, też muszę :) Od razu zauważyłam różnicę. Rzeczywiście muszę bardziej przemóc się do tych nowych metod. Też radzę :)

notariusz24

Posty: 17

 
Ja natomiast jestem pod wielkim wrażeniem i oczywiście jestem mega szczęśliwa, że w końcu udało mi się dzięki zabiegowi usuwania blizn po trądziku raz na zawsze skończyć z maskowaniem się kilogramami fluidów i podkładów. To bardzo dobry zabieg, gdzie efekty są niemal natychmiastowe. Nie tylko ja jestem pod wrażeniem :)

Babeczka

Posty: 7

 
Jak na taki renomowany gabinet kosmetyczny w Rzeszowie mają całkiem atrakcyjne ceny. Myślałam, że mają drożej, fajnie że ceny są na stronie i od razu można ocenić koszt zabiegu. Cieszę się, bo najprawdopodobniej się tam wybiorę.

ciumar1

Posty: 3

 
Z uwagi, iż już kilka razy byłam też u nich, muszę polecić :D To niezwykle dobra kosmetyczka w Rzeszowie, poza tym nie mają wysokich cen. Za zabiegi te podstawowe pielęgnacyjne faktycznie niewielkie sumy.

CzarnyBlant

Posty: 11

 
Najpierw krem jeden, później drugi i trzeci serum itd. Cała moja łazienka tonie od kosmetyków różnego rodzaju. Od jakiegoś jednak czasu korzystam z mezoterapii w gabinecie w Rzeszowie i niesłychanie sobie chwalę jakość tego zabiegu. Faktycznie można zrezygnować z wielu kosmetyków, jakich się dotychczas stosowało i zamienić je na stosunkowo lżejsze :)

lechita665

Posty: 6