Makijaż permanentny, który gabinet polecacie

Makijaż permanentny, który gabinet polecacie

Chętnie skorzystam z zabiegu makijażu permanentnego na terenie Gdańska. Szukam sprawdzonego gabinetu.

Dzięki z góry za pomoc.

icee

Posty: 21

 
Wizyta w SPA na kilka dni jest super. Jak dla mnie to najlepszy urlop. Oczywiście warto jechać w kilka osób. Wtedy znacznie taniej wychodzi.

Zobaczysz wtedy, co najlepiej na ciebie działa :)

Pięknaaa12

Posty: 37

 
Chociaż nałożenie makijażu permanentnego kosztuje sporo jednorazowo to już jego przedłużenie to grosze. A możesz to robić co kilkanaście miesięcy. Według mnie dla pracującej kobiety to perfekcyjne rozwiązanie. Przynajmniej czasu nie tracisz codziennie na malowanki :)

Bialy_Wilk

Posty: 28

 
Niezależnie od tego gdzie idziesz musisz mieć pewność, że zabieg jest wykonywany w środowisku sterylnym.

Koktus

Posty: 25

 
W Polsce najpopularniejsze zabiegi kosmetyczne to peeling chemiczny, mikrodermabrazja diamentowa i wygładzenie zmarszczek kwasem hialuronowym. U mnie w biurze, np. połowa kobiet ma makijaż permanentny. Zupełnie inny wygląd cery i podobno brak powikłań, jeżeli skorzystasz z dobrego gabinetu.

Rimano

Posty: 18

 
Nie wiem, co bym zrobiła bez makijażu permanentnego. Niestety zrobienie całej twarzy to spory wydatek, ale później nie musisz już tak aktywnie korzystać z niezdrowych kosmetyków. Można powiedzieć, że to jednorazowa inwestycja. Odświeżenie jest jednak znacznie tańsze i to według mnie największy plus.

joziq34

Posty: 27

 
Mi w gabinecie mówiono, że kwas hialuronowy zadziała dłużej, jeżeli dobrze się prowadzisz, dbasz o zdrowie. To naprawdę działa, bo kwas hialuronowy ciało naturalnie wytwarza, tylko wraz z wiekiem jego ilość zanika. U kobiet to duży kłopot.

WiQ111

Posty: 15

 
Jeżeli trafisz na najlepszej jakości kwas hialuronowy to jego trwałość utrzyma się do kilkunastu miesięcy. Często do osiemnastu. Nie mieć zmarszczek przez tak długi czas to fantastyczne uczucie warte wydania każdych pieniędzy.

Fanatyk

Posty: 19

 
Ja nigdy nie byłam zwolenniczką zabiegów kosmetycznych. Kupiłam jednak kiedyś bon na peeling medyczny, a później zadowolona usunęłam zmarszczki kwasem hialuronowym.

Powiem wam, że przez rok był super efekt. Później musiałam powtórzyć, ale to się mocno opłaca. W tym czasie odrzuciłam standardowe, chemiczne kosmetyki. Cera się odświeżyła maksymalnie.

Trasiek2

Posty: 25