Urządzenie salonu kosmetycznego, gdzie kupię?

Urządzenie salonu kosmetycznego, gdzie kupię?

Witam serdecznie. Chcę kupić profesjonalny sprzęt do salonu fryzjerskiego. Gdzie powinienem go szukać?

Trener

Posty: 5

 
Nie dziwię się, iż wyposażenie salonów fryzjerskich budzi zainteresowanie dużo przedstawicieli tej branży. Na rynku działa jednocześnie wielkie grono producentów.

Yuri20

Posty: 5

 
Na etapie inwestycji przerosło mnie w przeszłości urządzenie salonu kosmetycznego. Musiałem posiłkować się dodatkowym kredytem, ponieważ w przeciwnym wypadku nie byłbym w stanie sprostać ciężarowi finansowemu, jaki na siebie wziąłem :)

Julian

Posty: 10

 
Zaopatrywałem się w niezbędne wyposażenie dla kosmetologii do gabinetu, w jakim swoje usługi świadczy moja żona. Powiem szczerze, iż poszukiwania najlepszych cenowo propozycji zajmują mnóstwo czasu.

beata77

Posty: 5

 
Bardzo sporo kosztowało mnie wyposażenie salonu fryzjerskiego. Szczerze to nie żałuję jednakże poniesionych wydatków, albowiem salon w niezmiennej formie będzie w stanie funkcjonować wiele lat.

fuszerk78

Posty: 11

 
Nie miałem problemów z wyposażeniem dla kosmetologii, ale głównie dzięki temu, iż natknąłem się na ofertę tej firmy: http://spashop.com.ua/. Sprostali moim oczekiwaniom, dobre ceny i fachowe porady!

martin888

Posty: 9

 
Wcale przesadnie drogi nie jest sprzęt do salonu fryzjerskiego. Przekonałem się o tym, gdy wyposażałem swój salon. Wystarczyło mi zaledwie kilka tysięcy złotych na podstawowe wyposażenie, więc nie mogę narzekać. Zdecydowanie droższe okazuje się np. wyposażenie damskiego salonu fryzjerskiego.

orhidea

Posty: 13

 
Widzę, iż nie tylko ja borykam się z poważnymi kłopotami, gdy chodzi o wybór sprzętu do salonu kosmetycznego. Na pewno przeczytam Wasze wypowiedzi, aby uniknąć poważnych wpadek, bowiem takie zakupy będę realizował niebawem po raz pierwszy w życiu.

Rimano

Posty: 18

 
Nie dziwię się, że wyposażenie salonów fryzjerskich budzi zainteresowanie wielu przedstawicieli tej branży. Na rynku działa jednocześnie spore grono producentów.

egerdi

Posty: 18

 
Mój kolega prowadzi sprzedaż sprzętów dla salonów piękności. Dopiero podczas rozmowy z nim przekonałem się o tym, jak istotny wydatek potrafią stanowić takie urządzenia. W sumie to wyjaśnia także kwestię, czemu owe zabiegi w gabinetach są naprawdę wysokie. Sprzęty muszą się po prostu zwrócić.

Olipet56

Posty: 15