Jaki gabinet medycyny estetycznej w Warszawie

Jaki gabinet medycyny estetycznej w Warszawie

Dzień dobry dziewczyny! Szukam dobrze prowadzonego gabinetu kosmetycznego w Warszawie. Mieszkam w stolicy dopiero od paru tygodni i jeszcze nigdzie nie byłam...a muszę koniecznie zapisać się gdzieś na laser...juz to sobie obiecuje od dłuższego czasu ale teraz podjęłam decyzję – włosy pa pa! :)

Booss23

Posty: 2

 
Polecę Beauty Skin. Najlepsza obsługa z jaką się spotkałam w Warszawie a nie będę ukrywała że z zabiegów kosmetycznych korzystam od dawna. Salon jest przy placu Wilsona, na stronie beautyskin.com.pl jest ich dokładna oferta. Co do depilacji to polecam u nich laser Gentle Lase , który podczas zabiegu przyjemnie chłodzi. Widać przy nim jak włoski wyskakują ze skóry, nogi mam gładkie jak tafla lodu! :)

klarka

Posty: 3

 
Mi dużą ulgę dała depilacja laserowa. Jeśli ktoś się jeszcze waha, boi jakiegoś bólu itp. to nie ma czego moim zdaniem! Wystarczy kilka sesji z laserem i jest problem z głowy, nie trzeba się golić codziennie, zużywać tych maszynek, zacinać i męczyć.

andrew66

Posty: 4

 
W pewnym wieku już warto o siebie dodatkowo zadbać. Jednak skóra starzeje się wyjątkowo szybko. Nie wiem...mięśnie w miarę długo zachowują dobry stan, serce, wątroba....a w każdym razie ich starzenia nie widać :)) A skóra jak się robi mniej elastyczna to widać od razu gołym okiem.

codePerformance

Posty: 10

 
Nie ma się czego bać jeśli chodzi o kwas czy botoks o ile oczywiście trafiło się w ręce fachowców a nie jakiś naciągaczy którzy nie wiadomo co tak naprawdę wstrzykują pod skórę...

alxiss

Posty: 5

 
Mam 31 lat i powoli zaczynam obserwować że skóra na twarzy już nie jest taka jaka kiedyś...zastanawiam się nad jakimiś zabiegami odmładzającymi ale też nie chciałabym przedobrzyć. Coś polecicie? Konkretne metody?

wisła1905

Posty: 7

 
Chodzi mi po głowie kilka rzeczy związanych z botoksem czy kwasem hialuronowym ale nie ukrywam że troche się tych rzeczy boję. Powinnam? :)

fertuś45

Posty: 6

 
Moja znajoma to wiem że gdzieś w Warszawie chodziła na depilację laserową ale u niej kwestia była owłosienia na twarzy. Miała normalnie wąsika. Jak jej to usunęli to wygląda jak zupełnie inna osoba

artoor

Posty: 18