Manekiny sklepowe, który sklep ?

Manekiny sklepowe, który sklep ?

Mam cel nabyć fryzjerkom w moim zakładzie nowe fartuchy fryzjerskie, co polecacie. Na co zwrócić spostrzeżenie. Może znacie jakąś dobrą hurtownię, sklep?

xxx_009

Posty: 5

 
Uwielbiam czesanie wymyślnych fryzur. To takie moje małe hobby, choć fryzjerem nie jestem. W domu ćwiczę na główce fryzjerskiej z włosów naturalnych. Kapitalna sprawa. Polecam!!! Jak ktoś ma takiego bzika, to dobre rozwiązanie.

codePerformance

Posty: 13

 
Jak zależy Ci na główce fryzjerskiej, która posłuży Ci troszkę dłużej, niż nabyta byle gdzie, to polecam tę hurtownię fryzjerską http://hurtowniaolaf.pl. Mam nadzieję, że pomogłem, sam miałem kiedyś taki dylemat.

Oct714

Posty: 15

 
Poszukiwałem jakiegoś wybitnie dobrego producenta nożyczek fryzjerskich i sprawdzonych miejsc do zakupów tego typu asortymentu. Padło na tę hurtownię, bo kilka już w swoim życiu zaliczyłem wpadek. Tutaj macie faktycznie dobry sprzęt w porządnej, bo niewygórowanej cenie. Jest tu właściwie wszystko. Niesłychanie polecam.

johncena67

Posty: 13

 
Muszę pozwolić sobie choć na dwa nowe manekiny sklepowe do siebie do sklepu. Te co mam nie mają już tak atrakcyjnego wyglądu. Poza tym od razu były jakieś trafione. Tak to jest jak kupuje się tanią chińszczyznę. Przydałyby mi się takie, jak w tej hurtowni. Są przede wszystkim stabilnym, na dobrej podstawie ze szkła.

Lesny

Posty: 25

 
U mnie w zakładzie artykuły fryzjerskie idą jak woda. Ciągle się coś niszczy, ginie. Dlatego nie liczą na to, iż jak wydam na nożyczki parędziesiąt zł, to będą na zawsze:) Zakupy robię w hurtowniach i zawsze jestem z nich zadowolona.

Nikusinski23

Posty: 5

 
Trwałą ondulację dobrze jest poćwiczyć na główce fryzjerskiej. Hurtownie proponują taki asortyment w całkiem przystępnej cenie. Sama coś takiego sobie kupiłam do domu, także trenuję:)

denkrost

Posty: 7

 
Jeśli planujecie zakup artykułów fryzjerskich, to akurat ta hurtownia została przez nasz salon sprawdzona i jest ok. Często mają jakieś promocje, na których można sporo zaoszczędzić. Bardzo dobre miejsce na nasze fryzjerskie zakupy. Ostatnio dokupiłam kilka główek do treningów, jestem z nich bardzo zadowolona.

Acclaim

Posty: 16