siatki przeciw ptakom, gdzie kupić?

siatki przeciw ptakom, gdzie kupić?

Gdzie można nabyć siatki na schody? Konieczne mi takie na działkę. To na zewnątrz, więc koniecznie musi być coś odpornego na warunki pogodowe. Jaki materiał polecacie? Jakiś sklep konkretny?

jeremii6

Posty: 2

 
Nie są kiepskie i muszę również dołączyć się do polecenia. Korzystam z takich siatek przeciw ptakom, więc w odwrotną stronę, czyli jako rozwiązanie na woliery sprawdzi się zapewne podobnie skutecznie.

pawel253

Posty: 10

 
Też polecam, bo nie widzę powodów, dla których miałoby być inaczej. Polecam siatki na basen, bo jako jedyne są tak odporne na działanie wody. Odznaczają się najniższą nasiąkliwością.

tigra32

Posty: 2

 
A to również wyborne rozwiązanie do domów, jak się ma kotka nicponia. Z własnego doświadczenia polecam siatki dla kotów, bo są odporne na uszkodzenia i zachowają się przez długie lat bez różnicy, czy zamontujesz je wewnątrz czy na zewnątrz. Wiem o nich, bo sam korzystam z takiego sposobu i polecam.

Marioleczka

Posty: 7

 
A może rzeczywiście się zdecyduję. Z tego, co czytałem o siatkach ochronnych hodowlanych, to są odporne na wpływ warunków pogodowych. A właśnie na czymś takim mi zależy. To, co mam obecnie nie jest niestety gwarantem najlepszej jakości :( Ciekaw jestem, jak to rozwiązanie wygląda cenowo.

Black_Riot

Posty: 9

 
Muszę napisać, iż polipropylen bardzo dobrze nadaje się jako materiał na siatki ochronne do transportu. Korzystamy z nich i nie mamy żadnych zastrzeżeń. Sprawdzają się bardzo dobrze, jeżeli chodzi o skuteczność i wytrzymałość.

MaszPlus34

Posty: 14

 
Tego typu siatki ochronne do ogrodu czy na taras są znakomitej jakości. Nie musisz mieć obaw o trwałość, a w kwestii czyszczenia wystarczy trochę wody i już. To siatki, które nie chłoną brudu.

mew soncz7777

Posty: 3

 
Dokładnie tak jest, iż polipropylen to najlepszy materiał na siatki na woliery. Z takich wykonałem zabezpieczenia i jestem usatysfakcjonowany z efektu końcowego. Nie muszę mieć teraz obaw, iż woliery zniszczą się od słońca czy deszczu lub ptaki zrobią z nich sito :D Polecam.

jesika

Posty: 11

 
Jak zależy ci na najlepszej jakości, to koniecznie skorzystaj, Z takich siatek mamy wykonane ogrodzenie wysypiska i nie narzekamy. Siatka ma na co dzień styczność z odpadami, czyli różnymi substancjami chemicznymi i jest w porządnej jakości.

micko

Posty: 9

 
https://siatki24.com.pl/70-siatkiochronne-do-ogrodu to link do oferty sklepu z siatkami ochronnymi do ogrodu. Oferta dotyczy mocnych siatek odpornych na wpływ warunków pogodowych. Super jakość.

kdeel32

Posty: 16