hamak dwuosobowy, proszę o pomoc

hamak dwuosobowy, proszę o pomoc

Poszukuje ciekawych hamaków klasycznych ręcznie wykonanych, najlepiej z bawełny, bo cenie sobie komfort i ekologię. Cena jest mniej ważna dla mnie. Czekam na jakieś konkretne propozycje, co wybrać.

Dzidzidek

Posty: 1

 
Zastanawiałem się czy stelaż do hamaka z drewna certyfikowanego świerkowego będzie tak trwały jak zapewnia producent i nie zawiodłem się, dlatego polecam to innym. Wytrzymał opadu deszczu, gorąco, a zatem jest idealnie przygotowany do trudnych warunków, jakie można spotkać w naszym klimacie.

Orange444

Posty: 4

 
Nabyłem fotel hamakowy na stalowym stelażu i prezentuje się super. Jest wygodny i stabilny, polecam kupowanie takiego modelu, albowiem rzeczywiście warto.

Black_Riot

Posty: 11

 
Mam zestaw hamakowy gdzie stelaż wykonany jest ze stali i jestem faktycznie niesłychanie zadowolony. Całość jest zakonserwowana, dlatego korozja nie dotyczy tego zestawu. Wygodne to i komfortowe, dlatego wszystkim mogę polecić gotowy zestaw, bo pożądane byłoby na niego wydać pieniądze. Będzie gdzie odpoczywać.

czerwin_09

Posty: 15

 
Wybrałem fotele hamakowe od https://potenza.pl/kategoria/kolekcja/fotele-hamakowe/fotele-hamakowe-ze-stojakiem-potenza/ i są super pod względem ceny i jakości.

zenek15

Posty: 8

 
Dla mnie hamaki klasyczne to najlepsze rozwiązanie. Od razu przypominają mi się lata spędzone u babci na wsi. Leży człowiek i odpoczywa po ciężkim dniu pracy. Dla mnie super rozwiązanie, które mogę polecić innym.

joziq34

Posty: 29

 
Kupiliśmy dwa hamaki klasyczne i teraz leżymy obok siebie. Super sprawa polecam wszystkim. Nie widzieliśmy, że można tak miło odpoczywać i spędzać czas. W ogrodzie taki hamak nadaje niepotarzanego klimatu, dlatego warto go mieć. Polecam wszystkim, którzy chcą sobie stworzyć strefę relaksu na działce i to niskim kosztem.

Rimano

Posty: 21

 
Dla mnie hamaki klasyczne to najlepsze rozwiązanie. Od razu przypominają mi się lata spędzone u babci na wsi. Leży człowiek i odpoczywa po trudnym dniu pracy. Dla mnie super rozwiązanie, jakie mogę polecić innym.

szmagibuu5

Posty: 6

 
Mnie opowiada drewno i takie stelaże do hamaków zawsze wybierał. Jeżeli ktoś nie lubi drewna to może wybrać stal albo aluminium. Aluminiowy stelaż jest lekki, dlatego łatwo można go przenosić z miejsca na miejsce, dlatego wiele osób go wybiera.

E-GOista

Posty: 14

 
Sprawdzałem, co ma producent hamaków i naprawdę oferta jest ogromna. Mają hamaki klasyczne jak i te na stelażach. Znalazłem u nich to, czego szukałem.

piehoot

Posty: 12