ogrodzenie boiska, dobry sklep ?

ogrodzenie boiska, dobry sklep ?

Poszukujemy sprawdzonego producenta ogrodzeń boisk. Może macie jakieś sugestie. Chętnie skorzystamy z jakiegoś dobrego producenta, który umożliwi dobrą jakość wraz z usługami montażu.

dermuster

Posty: 1

 
Polipropylen jest odporny na promieniowanie uv, ale też na działanie różnych substancji chemicznych. Właśnie z tego powodu wybraliśmy takie ogrodzenie wysypiska śmieci. Nie kosztowało nas dużo, a będzie na lata.

figii

Posty: 6

 
Na takiej opinii mi zależało, bo mamy zamiar zdecydować się na siatki na piłkochwyty i chcieliśmy wiedzieć, czy są one bezpieczne dla ludzi, jakie będą je użytkowały.

TomekK

Posty: 3

 
Od lat trudnimy się wykonywaniem ogrodzeń boisk z siatki. Coraz więcej osób decyduje się właśnie na taki sposób, bo jest optymalnie trwały. Siatki mogą na boiskach przetrwać kilkadziesiąt lat. Najczęściej wybierane są siatki PP.

CHatka-eKo

Posty: 5

 
Polecam siatki osłonowe z tego sklepu internetowego https://siatki-ochronne.com.pl. Kupowałem tu siatkę do faktycznie intensywnej eksploatacji, bowiem do transportu, gdzie każdego dnia się z nią szarpiemy itd. :) Mają porządnej klasy siatki, bowiem z polipropylenu oraz polietylenu. Produkcja bezwęzłowa, więc najlepsza. Polecam.

333_333

Posty: 11

 
Używamy polipropylenowych siatek osłonowych w budownictwie. Sprawdzają się doskonale, bo nie chłoną brudu ani wody. Są niezawodne. Chwalimy je sobie, bo nie stwarzają żadnych problemów. Nie pękają, nie rozrywają się. Wiadomo, jakie warunki są na budowach, więc wszystkim, którzy się nie mogą zdecydować, polecam.

Himer56

Posty: 19