nasiona kukurydzy, gdzie szukać?

nasiona kukurydzy, gdzie szukać?

Widzieliście może gdzieś w sklepie kanę na mleko 30l. Najlepiej ze stali nierdzewnej, albowiem będzie trwała. Jakoś nie widzę tego rodzaju asortymentu, a w ogóle to może znacie jakiś sprawdzony sklep rolniczy?

yaoks

Posty: 1

 
A co do flizu ochronnego, jakiego producenta polecacie. Podobno dobrej jakości fliz zmienia się dopiero po około 6 latach. Mam nadzieję, że posypią się polecenia i opinie na temat tego rodzaju asortymentu ochronnego. Nie kosztuje mało, więc naprawdę szkoda wyrzucać pieniądze w błoto.

andrew66

Posty: 8

 
Najtaniej i najlepsze worki obciążeniowe można zakupić tutaj https://rokicki.pl/Pielegnacja-i-hodowla-zwierzat/Sznurek-siatka-folia/Siatki-Rolnicze-i-Ochronne/Worki-obciazeniowe-NA-DRUT-pryzmy-do-siatki-ochronnej.html. Sklep polecam, bowiem tu jest wszystko i to mnóstwo taniej niż w typowych sklepach czy centrach. Można zaoszczędzić. Polecam.

Bankowy

Posty: 2

 
Ja mam własne swoje sposoby na sprawdzenie produktów, zanim je zakupię. Czytam opinie użytkowników i później nie jestem zawiedziony. W ten sposób zakupiłem ostatnio siatki rolnicze ochronne.

namok

Posty: 3

 
Fakt, iż w danym sklepie rolniczym nie ma chińskich produktów, byłby dla mnie wielkim zadowoleniem ;) Nawet fliz ochronny ostatnio nabyłem made in china :D

syrena88

Posty: 9

 
Nawóz Intermag też uważam za mega skuteczny. Zresztą korzystam z mnóstwo odmian, w zależności od konkretnych wymagań. Jak coś, mogę polecić najlepszy nawóz na początek itd. Jestem profesjonalnym użytkownikiem produktów tej marki, zatem wiem, co mówię i co ludziom polecam.

mew soncz7777

Posty: 7