Siatki ochronne, kto ?

Siatki ochronne, kto ?

A gdzie najlepiej zakupić siatki na piłkochwyty? Mam nadzieję, że pomożecie, bowiem potworzyło się teraz tyle sklepów, że nie mamy pojęcia, jaki to producent.

dobryrd

Posty: 2

 
A jaki koszt montażu takich siatek osłonowych? Nie wiem, czy by mi się to w ogóle kalkulowało, bo ogrodzenie niewielkie. Może naprawdę trzeba zakasać rękawy i podjąć pracy we własnym zakresie :)

humer56

Posty: 9

 
Siatki sznurkowe to siatki z polipropylenu lub polietylenu. To solidne rozwiązanie jeżeli chodzi o wszelkiego typu lekkie ogrodzenia. To poza tym tworzywa, jakie są odporne na staranie czynników pogodowych, więc masz na lata. Nie za drogie rozwiązanie, więc tym niezwyklej polecam.

Makus16

Posty: 28

 
Też tak uważamy, iż to będzie chyba najlepszy sposób na boisko niż tam jakieś ogrodzenia metalowe czy inne. Boisko w fazie budowy, tak więc jeszcze mamy trochę czasu, żeby zastanowić się nad firmą, w jakiej zakupić taki piłkochwyt. Pewnie zdecydujemy się na całe ogrodzenie z niego, nie tylko za bramkami.

Yuri20

Posty: 5

 
Też uzyskaliśmy zdecydowanie lepszy standard na boisku właśnie dzięki piłkochwytom. Można powiedzieć, że to jedyny sposób na to, by zapewnić komfort i bezpieczeństwo. Mamy wysoką siatkę, tak więc na naszym boisku mogą grać dzieci, młodzież i dorośli. To była dla nas ważna decyzja i sprawdziła się doskonale.

wisła1905

Posty: 12

 
Pamiętaj, żeby kupić siatkę zabezpieczającą z polipropylenu. Inna nie zda egzaminu na zewnątrz. Z taką nie radzi sobie żaden gatunek ptactwa, więc będziesz mieć 100% pewności, że to rozwiązanie na lata. Ja kupowałem online, albowiem tak jest zdecydowanie taniej.

legia55

Posty: 6

 
Też naszukałem się propozycji siatek sportowych, jak nikt chyba dotąd :) W końcu ktoś podsunął mi tę ofertę piłkochwytu i okazała się niezwykle okej https://siatkipilkochwyty.pl. Mają spory wybór ze względu na wymiary, parametry i kolory. Tutaj masz poza tym pewność, że to certyfikowane siatki. Polecam.

mirekp2005

Posty: 10

 
Też uzyskaliśmy zdecydowanie lepszy standard na boisku właśnie dzięki piłkochwytom. Można powiedzieć, że to jedyny sposób na to, by zapewnić komfort i bezpieczeństwo. Mamy wysoką siatkę, tak więc na naszym boisku mogą grać dzieci, młodzież i dorośli. To była dla nas istotna decyzja i sprawdziła się cudownie.

SZczecinek23

Posty: 10

 
To proponuję razem z montażem poszukać. Są oferty siatek ochronnych razem z usługą montażu. To opcja lepsza niż motać samemu ekipę, bo bez wątpienia będzie taniej. Przywiozą, zamontują i problem z głowy. Poza tym gwarancja również na usługę.

Nikuś23

Posty: 5

 
Podobno siatki zabezpieczające cudownie nadają się też do okien w domu, żeby zabezpieczyć kota przed wypadnięciem. Nawet widziałam specjalną kategorię siatka dla kota :) Może to faktycznie sposób, żeby moją watahę zabezpieczyć, bo jak na razie to małe głupiutkie kotki niezdające sobie sprawy z ryzyka.

andrew66

Posty: 9