damskie baleriny, szukam sklepu !

damskie baleriny, szukam sklepu !

A w ramach pantofli damskich znacie jakiś fajny sklep? Zależy mi na znalezieniu oferty jakichś rzeczywiście oryginalnych kapci, lecz też dobrej jakości :) Jak coś, dajcie znać.

Motospec

Posty: 2

 
Ja korzystam z oferty zaufanego od lat miejsca. Nie można handlować byle jakimi damskimi balerinami, bowiem sklep internetowy się nie utrzyma. Też uważam, że jakość jest tu kluczem do sukcesu.

Haze89

Posty: 12

 
Też nie polecam nic made in china. Miałam okazję skorzystać z takich balerin damskich i za nic w świecie nie dam się nabrać drugi raz. Rozpadło się to po tygodniu. Nie ma to jak kupić w jakimś sprawdzonym sklepie, najlepiej coś polskiego. Popieram, że nasi producenci są pod kątem jakości oferowanego asortymentu godni szczególnej uwagi.

czeski

Posty: 6

 
To może jeszcze dobrać na przykład pantofle damskie, też fason balerin, jak się podoba :) Przydałby się jednak jakiś dobry producent, bo nie mam zamiaru korzystać z chińskich propozycji. Zdecydowanie bym wolał, żeby klienci do nas wracali. To dopiero początki, więc koniecznie musimy zadbać o renomę.

mirekp2005

Posty: 13

 
Możesz pomyśleć o zakupie wielu kolorów damskich balerin, taką ofertą będzie się można pochwalić wszędzie :) Jak masz cel otworzyć sklep internetowy, tym lepiej. Zrobisz fotografie, przedstawisz ofertę z jak najlepszej strony i już. Zajmowałem się handlem kilka dobrych lat temu i nie wiem czy przypadkiem znowu nie zacznę :D

tigra32

Posty: 5

 
http://www.trimaster.pl tutaj naprawdę można przebierać w ramach pantofli dziecięcych. To sklep, który polecam zarówno indywidualnym klientom, jak i hurtowym, bo to sklep producenta.

Motospec

Posty: 2

 
Ja też w ramach hurtu poszukuję kapci damskich od producenta. W sumie nawet niekoniecznie z naszego miasta. Znacie jakichś, którzy prowadzą sprzedaż wysyłkową? Chętnie bym skorzystał, bowiem tak wygodniej i szybciej.

Kitas

Posty: 7

 
A ja z nieco innej beczki. Pytanie do mam :) Macie jakiś pomysł na dziecięce pantofle domowe? Coś, co Wasze dzieci lubią nosić? Najlepiej jakiś sklep internetowy.

inhuman

Posty: 6

 
Jak planujesz poszerzyć asortyment o kapcie damskie, też uważam, że baleriny musisz mieć w sklepie. To zawsze sprawdzony fason, ponieważ można nosić go przez okrągły rok.

grużdzin

Posty: 8

 
Możesz pomyśleć o zakupie wielu kolorów damskich balerin, taką ofertą będzie się można pochwalić wszędzie :) Jak masz zamiar otworzyć sklep internetowy, tym lepiej. Zrobisz zdjęcia, przedstawisz ofertę z jak najlepszej strony i już. Zajmowałem się handlem kilka dobrych lat temu i nie wiem czy przypadkiem znowu nie zacznę :D

Mitja

Posty: 6