siatki dla kotów, która firma ?

siatki dla kotów, która firma ?

Interesuje mnie wymiana siatki na ogrodzeniu do tenisa. Najlepiej już razem z siatką i wszystkim, co potrzebne. Korzystaliście z takiej usługi? Jeżeli tak, to piszcie. Dziękuję.

francuzz

Posty: 2

 
Ja mam takie siatki dla kotów. Sprawdzają się pomimo że koty walczą z nią nieustannie. Polipropylen jest bardzo odpornym materiałem na uszkodzenia. Nie rozciąga się, pomimo że jest rozciągany :) jest ogólnie elastyczny, więc chyba dlatego jest tak wytrzymały. U mnie się sprawdza.

Kolekcjoner

Posty: 30

 
Siatki ochronne przemysłowe kupowaliśmy u producenta bagan.pl. To jest jeden z czołowych polskich producentów, który istnieje najdłużej na rynku. Gwarantuje siatki szyte na wymiar, o różnych parametrach i w różnych kolorach. To siatki certyfikowane najlepszej klasy.

syrena88

Posty: 6

 
Mnie by się przydały takie siatki do bagażnika. Zniknęłyby wtedy problemy z latanie zakupów :) Jeśli to tak świetny pomocny gadżet, to kupię. Z tego co widziałam, siatka nie jest droga.

grużdzin

Posty: 8

 
Ja mam takie siatki na łóżeczko i też chwalę sobie, bo są skuteczne. Gdyby nie one już dawno Maciuś straciłby ząbki. Bałam się, że to przereklamowane rozwiązanie, ale nie jest tak. Po prostu świetny sposób, żeby zabezpieczyć w domu też wiele innych miejsc. Polecam również dlatego, że są to siatki w różnych ciekawych kolorach.

bruszek55

Posty: 9

 
Jako firma transportowa chwalimy sobie siatki do busa, bowiem idealnie zabezpieczają bagaże pasażerów. Przewozimy też towary, więc tu równie dobrze sprawdzają się co w busach. Nie są kosztowne, a naprawdę wyborem na lata. Można zakupić siatki w mnóstwo kolorach. Mają też różną wielkość oczek.

Yuri20

Posty: 12