torba zakupowa z włóczki, sklep internetowy ?

torba zakupowa z włóczki, sklep internetowy ?

Tak się zastanawiam czy ręcznie robiona torebka z bawełnianych nici to dobry pomysł? Chce ją nosić, na co dzień, natomiast nie wiem czy to będzie pasowało czy nie? Macie takie torebki? Na które okazje ich używacie?

kondziu

Posty: 1

 
Każdy ma inne podeście do wyboru torebkę. Na pewno do pracy taka torebka może się nadawać, ale czy na wyjście na miasto? Nie wiem nigdy nie próbowałam. Zasadniczo to mam różne modele torebek. Mam i z ekologicznej skóry i z prawdziwej skóry. Nie może oczywiście zabraknąć i włóczki.

begi18

Posty: 4

 
Nie wiedziałam, że wróciła moda na ręcznie robione torebki. Super jest to, że dawniej to babcie musiałam prosić żeby coś takiego zrobiła, a dziś idę do sklepu i mam. Musze przejrzeć sobie oferty może wpadnie mi coś w oko. Jeśli ceny będą niskie to na pewno, chociaż jedną sobie zakupię. Zaraz idee zbadać.

WiQ111

Posty: 18

 
Takie torebki bardziej kojarzą mi się z latami dzieciństwa. Chociaż widziałam na zdjęciach, że dziś się takie nosi. Zobaczę może sama się na cos takiego zdecyduje? Skoro to takie modne to należałoby to mieć.

Fanatyk

Posty: 3

 
Wybór torebek jest bardzo duży. Jeśli komuś się nie podoba bawełna to wybiera ekologiczna skórę. Mnie akurat ekologia interesuje i chce mieć coś bardzo trwałego. Dlatego włóczka jest dla mnie najlepsza.

olikt56

Posty: 4

 
Dla mnie torebka z włóczki jest super. Na początku też myślałam, iż to będzie mało praktyczne, natomiast okazało się, iż jest faktycznie bardzo dobrze. Polecam tym, co cenią sobie ekologię, bo taka torba jest bardzo trwała.

Klarka34

Posty: 17

 
Wczoraj kupowałam torebkę damską z włóczki w tym sklepie https://www.anntonny.com i jestem zadowolona. Duży wybór, niskie ceny i najwyższa jakość.

MiSER

Posty: 7

 
Według mnie ręcznie robione torebki z włóczki są najlepsze. Odkąd jedną kupiłam to już nie zamienię jej na żadną inną. Mam ją na każdą okazję. Nawet jak na randkę idę to mam taką torebkę. Ceny są atrakcyjne, dlatego mnie się to bardzo podoba.

iDoRy

Posty: 6