Wkładka ochronna na palce młotkowate, kupię online ?

Wkładka ochronna na palce młotkowate, kupię online ?

A wkładki ochronne na palce młotkowate? Wiecie coś na ich temat. Czy rzeczywiście pomagają i gdzie można je nabyć. Z góry dziękuje za zainteresowanie tematem.

CzarnyBlant

Posty: 1

 
Przede wszystkim trzeba skonsultować się z lekarzem. Trudno wybierać wkładki ortopedyczne według własnych kryteriów. Poza tym to naprawdę niebezpieczny wybór. Miałam problemy z halluksami, a okazało się też, że są powodem płaskostopia, więc wkładki były potrzebne całkiem inne. Dlatego najważniejsza jest odpowiednia diagnoza lekarska.

propek1

Posty: 5

 
Z ostrogą piętową ma problem cała moja rodzina, tzn. babcia, mama i jej siostry. Jak widać to genetyczne. U mnie też czasem pojawia się ten ból. Zaczęłam nosić wkładki i widzę poprawę, więc jeżeli komuś zależy na rekomendacji, to tak owszem, wkładki są zdecydowanie pomocne :)

E-GOista

Posty: 12

 
To link do sklepu z szerokim wyborem wkładek korekcyjnych http://www.vaya.com.pl/sklep/. Polecam, albowiem są to wyroby faktycznie dobrej jakości, sprawdzonej marki. Poza tym jeśli chodzi o ceny, to równie zadowalająca propozycja.

Morchepl

Posty: 19

 
Z tego co pamiętam, babcia od zawsze miała kłopoty z zachodzącymi palcami. Odkąd zaczęła używać specjalistycznych wkładek, może więcej chodzić i mówi, iż zmniejszył się też ból. Interesuję się tematem, bowiem to rodzinne schorzenie i widzę na nieszczęście również u siebie pierwsze symptomy tej choroby.

TeS

Posty: 17

 
Ja bym się raczej wstrzymała z zakupem wkładek ortopedycznych. Można pogorszyć stan, jak nie wie się, jaki konkretnie rodzaj jest niezbędny. Nie ma to jak wkładki zlecone przez doktora.

intimiss

Posty: 15