Siatka polipropylenowa, gdzie kupię ?

Siatka polipropylenowa, gdzie kupię ?

Mam pytanie do ludzi, które kupowały i montowały siatkę zabezpieczającą na elewację. Co dokładnie wybrać, jaka siatka będzie najlepsza no i gdzie kupić? Jak coś czekam.

alibaba

Posty: 1

 
Proponuję sprawdzać dokładnie oferty siatek sportowych. Można zakupić w markecie, ale najlepiej łatwo od fachowego producenta. Paru na rynku mamy takich.

pawel253

Posty: 6

 
Bezpieczeństwo najważniejsze, więc ja również nie polecam marketowych byle jakich rozwiązań. Nie ma to jak polski producent, o którym można zasięgnąć informacji przez internet. Muszę kupić siatkę ochronną na okna i też jestem na etapie poszukiwań.

namok

Posty: 5

 
A na ogrodzenie na przykład działki to musi być coś bardziej solidnego, czy wystarczy grubszy sznurek? Będę na wiosnę robił nieco zmian na działce, więc pytam, bo zależy mi na solidnym rozwiązaniu. Słyszałem, że siatka sznurkowa taka właśnie jest, ale potrzebuję potwierdzenia większej liczby osób :)

Oct714

Posty: 6

 
Nie wyobrażam sobie braku jakości siatek sznurkowych, które miałaby służyć zabezpieczeniom. Szukam dobrego producenta. Z tego co się orientowałem niewielu jest tych czołowych. Macie jakieś rozeznanie w tej sprawie? Bo nie chciałbym natknąć się na lipną ofertę.

syrena88

Posty: 5

 
To już właściwie mniej więcej wszystko wiem w sprawie siatek sznurkowych. Mam nadzieję tylko, że uda mi się znaleźć jakąś konkretną ofertę, bo podobno z tymi parametrami jest problem. Nie wszędzie jest duży wybór, a odpowiednie parametry to konieczne, żeby zapewnić bezpieczeństwo.

Chiny12

Posty: 31

 
W markecie widziałem piłkochwyty, ale to chyba jakaś chińszczyzna. Owszem wychodzi taniej niż nawet u producenta, ale nie narażałem się na taką jakość :) też poszukuję dobrej klasy piłkochwytu, który będzie służył na hali przez długie lata, a nie na rok.

johncena67

Posty: 10

 
Pod kątem utrzymania czystości nie ma co narzekać. Mam taką siatkę zabezpieczającą w ogrodzie i myślałam, że będzie się brudzić i prędko kiepsko wyglądać. To jednak materiał, który jest bardzo stosowny na zewnątrz. Na ogrodzenie przydomowego placu zabaw jak odszukał. Polecam, bo sama jestem pod wrażeniem jakości.

pawel253

Posty: 10

 
Polecam ten sklep https://ochronne.com.pl. Mają tu bardzo okej ofertę siatek ochronnych pod względem różnego przeznaczenia. Chwalę sobie ofertę za jakość.

Bryzyt1

Posty: 16

 
Mnóstwo propozycji siatek zabezpieczających jest online. Istotne, żeby odszukać certyfikowane siatki, które umożliwią optymalny poziom bezpieczeństwa na obiektach sportowych. W przeciwnym wypadku mogą się doczepić.

Fifeczek2

Posty: 18