Poleci ktoś siatki na regały w magazynie

Poleci ktoś siatki na regały w magazynie

Gdzie kupowaliście siatki na woliery? Jak znacie jakiegoś rzetelnego sprzedawcę ze znośnymi cenami, to dajcie znać. Poszukuję czegoś optymalnie trwałego. Z góry dzięki.

krotos34

Posty: 2

 
A siatki na wysypisko śmieci? Polecacie polipropylen czy polietylen? Zdania podzielone, więc mam kłopot, a konieczna jest natychmiastowa zmiana ogrodzenia.

alek45

Posty: 24

 
Ja właśnie mam dylemat czy wybrać siatkę dla zwierząt PP czy PE? Podobno pierwsza lepsza, ale w sklepach online widziałem też, że są siatki produkowane z polietylenu. Ktoś wyjaśni? Chciałbym wybrać coś optymalnie trwałego.

dersert

Posty: 11

 
Też chyba wybiorę ten rodzaj siatek na ptaki. Czytałem, iż polipropylen to rozwiązanie na lata i nie do uszkodzenia. Podobno świetnie nadają się wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z intensywną eksploatacją. Muszę rozejrzeć się w cennikach, bo pewnie każdy z producentów ma różne ceny, a może jakieś promocje.

syrena88

Posty: 8

 
Mnie najbardziej zależy na tym, żeby siatki na kontenery były odporne na działanie substancji chemicznych, bo niestety z takimi mamy do czynienia w zakładzie. To w takim układzie jaki materiał będzie lepszy?

Miner-ooo

Posty: 5

 
https://fulo.pl/41-siatki-hodowla-ptakow właśnie w tym sklepie kupiłem siatki hodowlane i jestem zadowolony z użytkowania. Mam nadzieję, że pomogłem. Wybór duży i niedrogo.

wika47

Posty: 4

 
Mnie potrzebne są siatki hodowlane na woliery i też przypatruję się właśnie tym dwóm rozwiązaniom, czyli dokładnie PP oraz PE. Polipropylen i polietylen to dwa tworzywa, które polecane są przez sprzedawców siatek równorzędnie. Większość poleca polipropylen, więc może raczej skłaniać się w tą stronę?

Anno Domini

Posty: 4

 
Podobne właściwości ma polietylen i właśnie z takich siatek na regały w magazynie korzystamy. Też są odporne na uszkodzenia, poza tym na działanie substancji chemicznych. Taka inwestycja jest na lata.

DaNceR

Posty: 5

 
Wybierzcie polipropylen. W naszym wypadku sprawdza się dobrze. Siatek na kontenery od lat nie musieliśmy zmieniać, bo wciąż odznaczają się bardzo dobrym stanem. Niektórzy korzystają z polietylenowych siatek. W sumie może najlepiej dopytać w sklepie, przedstawić konkretne potrzeby.

Lupusx

Posty: 8