siatka zabezpieczająca basen, poszukuję!!!

siatka zabezpieczająca basen, poszukuję!!!

Witam serdecznie. Mam pytanie o siatki sznurkowe, czy rzeczywiście sprawdzą się w sortowni śmieci jako ogrodzenie? Gdzie najlepiej nabyć takie siatki i na co zwrócić uwagę? Dziękuję.

mercedess

Posty: 2

 
Kiedyś miałem zupełnie inny sposób na zabezpieczenie hodowli i narzekałem. Teraz korzystam z siatek hodowlanych polipropylenowych i jestem zadowolony, bo od 3 lat nie wymagają żadnych renowacji.

Julian

Posty: 3

 
Siatki na balkon można zakupić w tym sklepie internetowym https://fulo.pl. Nie jest tu drogo, a jakość niezwykle dobra. To sklep polskiego producenta, który jest polecany przez klientów. Mają niezwykle duży wybór siatek ze względu na parametry, kolory i również siatki szyte na wymiar.

audi25

Posty: 8

 
Ja mam siatkę PP na działce i jest okej. Jak dotąd jest trwałym rozwiązaniem. Nie narzekam. Zdecydowałem się na sznurkowe siatki do zabezpieczeń, albowiem wcześniej mnóstwo dowiadywałem się o nich łatwo od producenta. Z czystym sumieniem mogę polecić, albowiem użytkuję i wszystko jest w porządku.

Yuri20

Posty: 12

 
Jeśli chodzi o siatki sportowe, to na bank sznurkowa siatka będzie najlepsza. Jest to rozwiązanie na lata, bo siatka nie uszkadza się od uderzeń piłek i warunków atmosferycznych. Warto kupić prosto od producenta.

mamuśka

Posty: 10

 
Trudno nie polecić siatki na wymiar do ochrony, bo przydała mi się w kilku miejscach :) Na działce do zabezpieczenia drzew przed ptakami, w piwnicy do zabezpieczenia regałów i do okien w domu. Znakomita sprawa.

ooops65

Posty: 23

 
Korzystamy z siatek na rusztowania i nie mamy do nich żadnych zastrzeżeń. Lepszego rozwiązania nie ma. Siatki są trwałe, nie chłoną zanieczyszczeń, bo są wykonane właśnie z odpowiedniego tworzywa. Poza tym nie niszczą się od warunków atmosferycznych.

egerdi

Posty: 8

 
Jeśli chodzi o zakup siatek na piłkochwyty, pamiętajcie o zwróceniu uwagi na ich atesty. Można natknąć się na podróbki, a te nie są tak trwałe jak siatka polipropylenowa czy polietylenowa. Kupowałem prosto od producenta, dlatego miałem pewność co do jakości. Polecam zrobić tak samo. Siatki nie są drogie, ale po co napychać kieszeń oszustom.

Batiatus

Posty: 18

 
To jest ten sam rodzaj siatek co siatki na hale sportowe. Z własnego doświadczenia powiem tak, że są one faktycznie niezwykle trwałym rozwiązaniem, lecz na zewnątrz na piłkochwytach czy jako ogrodzenie wymagają niezwykle profesjonalnego montażu. Mogą przetrwać dużo lat, lecz siatka musi być trafnie przymocowana i naprężona.

mew soncz7777

Posty: 4