Siatki ochronne, znacie ?

Siatki ochronne, znacie ?

Muszę mieć 100% pewność co do wyboru siatek na piłkochwyty, dlatego pytanie do ludzi, jakie mają w tym temacie wiedzę. Jaki materiał, jaka konstrukcja i gdzie nabyć? Dziękuję za pomoc.

Jasieczek23

Posty: 2

 
Muszę mieć stuprocentową pewność, że takiej siatki ochronnej nie rozdziobie ptactwo. Może jakieś dodatkowe wzmocnienia można zamówić? Potrzebuję faktycznie skutecznego sposobu.

nowoter

Posty: 6

 
Najlepiej to chyba zakup bezproblemowo u producenta. Jest taniej i masze pewność, gdzie kupujesz. Jakość siatek do piłkochwytów musi być rzeczywiście dobra. W przeciwnym razie niezwykle prędko zniszczy się jej konstrukcja i nie będzie efektywna. Na zewnątrz polecam siatkę polipropylenową. U nas taka okazała się najskuteczniejsza.

Black_Riot

Posty: 18

 
Należałoby pytać się od razu w sklepie, bowiem w mnóstwo proponują montaż siatek na piłkochwyty. Nie pisaliśmy się na samodzielny montaż, bowiem uznaliśmy, iż specjaliści to jednakże specjaliści i będzie profesjonalnie. Za taką usługę nie płaci się dużo, więc nie ma na czym oszczędzać.

labuh

Posty: 26

 
Moja jest taka, żeby zwrócić się do profesjonalnej firmy, która działa w tej branży od lat. Jakość siatek na piłkochwyty musi być po prostu bezkompromisowa. W tej kwestii nie można pozwolić sobie na zakup w pierwszym lepszym sklepie. Poza tym uważajcie na certyfikaty. Są najważniejsza, bo później mogą się przyczepić.

Andzia

Posty: 12

 
A pod kątem słupów, co lepiej wybrać stalowe czy aluminiowe. Potrzebny nam piłkochwyt na szkolne boisko i musi być na długo oczywiście. Dowiadywaliśmy się, iż nie ma zbytniej różnicy, niemniej jednak może tu ktoś ma doświadczenie lub wiedzę w temacie i podpowie. Jak coś, to dajcie znać. Dziękuję.

345_14

Posty: 14

 
Tu macie największy wybór siatek ochronnych pod kątem rozmiarów, parametrów technicznych i kolorów https://siatki-ochronne.com.pl. Odpowiednio do każdego jednego zastosowania w domu, jak i doświadczonego. U mnie siatka wykorzystania w oknach :)

TomekK

Posty: 10

 
Piłkochwyt na szkole to konieczność. U nas również po walce, w końcu zrobili stosowne zabezpieczenia. Płaci się za wszystko, to należy wymagać. Fakt, iż szkoła biedna, ale to takie podstawy to chyba należy zadbać, tym bardziej iż to asortyment pierwszej potrzeby dla dzieciaków. Metalowe zwichrowane ogrodzenie mogło wyrządzić poważną krzywdę.

CAUCHETWERE

Posty: 19