sklep kawa, gdzie tanio ?

sklep kawa, gdzie tanio ?

Dzień dobry. Czy sklepy z kawą mają dość porównywalną ofertę? A być może któryś z nich zasługuje na szczególne wyróżnienie? Proszę dajcie mi znać :)

Anno Domini

Posty: 1

 
Twardy orzech do zgryzienia naprawdę mogą mieć ludzie, jakich interesuje rzeczywiście dobra kawa warszawa. Wszystko ze względu na fakt, że istnieje niewiele specjalistycznych sklepów. Czasem ich asortyment jest ubogi, niemniej jednak ceny mocno niekonkurencyjne...

Jacuś

Posty: 33

 
Długo testowałem różne sklepy kawa aż do momentu, w którym udało mi się trafić do zdecydowanie najlepszego. Od tamtej chwili pozostaję jego stałym klientem. Pozdrawiam.

audi80

Posty: 3

 
Moim zdaniem świeżą kawę znajdziecie przede wszystkim u nich: www.blueorcacoffee.pl. To sklep, z którego korzystam od dłuższego czasu. Jestem w 100% usatysfakcjonowany jego ofertą zarówno pod względem cen, jak i jakości.

Łukasz Z

Posty: 4

 
Nie jestem znawcą kawy, natomiast z dużym zainteresowaniem przeczytałem Wasze rekomendacje. Myślę, że będę się nimi sugerował, jeżeli chodzi o wybór kawy Warszawa.

Grabow12

Posty: 6

 
Moim numerem jeden od lat pozostaje kawa ziarnista. Nie kupuję jej w zwykłym sklepie, natomiast w sklepie internetowym, albowiem jestem smakoszem kawy. W związku z tym wydaje mi się, iż mam wobec niej zdecydowanie doskonalsze wymagania niż

sertus

Posty: 9

 
Byłem zachwycony, gdy w moje ręce trafiła naprawdę dobra kawa. Musicie się domyślić, że nie stanowiła ona niewielkiego wydatku, aczkolwiek bez cienia wątpliwości warto było zapłacić wręcz podwójną cenę za wysokiej jakości produkt.

umberko3

Posty: 17