talerze, jaki sklep ?

talerze, jaki sklep ?

Chcę kupić porządnej jakości wystawny obiadowy i kawowy serwis z porcelany. Polecacie jakiegoś konkretnego producenta. A może znacie jakiś sklep, gdzie porcelanę można kupić nieco taniej :D

dew2014

Posty: 3

 
A w ramach kwadratowych talerzy. Nie sprawdzają się przy małym stole, pamiętajcie o tym. No chyba, że odnajdziecie jakąś kolekcję z różnymi wielkościami :) Teraz czeka mnie zakup większego stołu, albowiem przy większej liczbie osób robi się niezwykle ciasno :D

Modniś

Posty: 5

 
W sumie też chętnie przejrzałabym ofertę jakiegoś sklepu z porcelaną. W sierpniu ślub brata, więc może coś takiego byłoby dobrym rozwiązaniem. Myślałam o serwisie obiadowo-kawowym na przykład na 12 osób. Taki pewnie by im się przydał. Jednak taki to spora suma, może jakąś hurtownię znacie godną uwagi? :)

Joe

Posty: 5

 
W sumie też chętnie przejrzałabym ofertę jakiegoś sklepu z porcelaną. W sierpniu ślub brata, więc może coś takiego byłoby dobrym rozwiązaniem. Myślałam o serwisie obiadowo-kawowym na przykład na 12 ludzi. Taki pewnie by im się przydał. Jednak taki to spora suma, może jakąś hurtownię znacie godną uwagi? :)

witek789

Posty: 8

 
https://hurtowniaporcelany.pl/11_lubiana tu można zakupić taniej porcelanę lubiana victoria w dobrej cenie. Poza tym serwisy obiadowe i kawowe cenionych marek w dobrej cenie. Polecam.

miasto13

Posty: 7

 
No dokładnie czegoś takiego samego szukam :) Czekają mnie chrzciny w domu, więc koniecznie muszę stawić czoła nowemu serwisowi obiadowemu :) Chyba temu największemu.

Hihi_WWW

Posty: 14

 
Na prezent najlepsze szklanki do whisky, które polecam dać zwłaszcza panu :D Udało mi się kupić taniej. W sumie w mojej kolekcji szkła też by się takie przydały :)

Ptaszyna

Posty: 4

 
Tak samo z zestawami garnków. Nie polecam żadnych promocji, bowiem wtedy wiadomo, dlaczego obniżają cenę. Można powiedzieć, iż się nacięłam na takim pozyskaniu, więc odradzam. Najlepiej to odnaleźć jakiś sprawdzony rzetelny sklep. A już tym niezwyklej odradzam korzystanie z ofert akwizytorów. Ci mają tylko gadane :D nie żadem dobry asortyment. Pozdrawiam.

Fifeczek2

Posty: 9

 
Ja też, ale nikt o mnie nie pamięta. Swoją drogą teraz choruję na markowe sztućce, bo dziwnym trafem coraz mniej w naszym domu. Też tak macie, że stale giną? :D

namok

Posty: 6

 
A w ramach kwadratowych talerzy. Nie sprawdzają się przy małym stole, pamiętajcie o tym. No chyba, że znajdziecie jakąś kolekcję z różnymi wielkościami :) Teraz czeka mnie zakup większego stołu, bo przy większej liczbie osób robi się bardzo ciasno :D

syrena88

Posty: 5