chodzież akcent, szukam

chodzież akcent, szukam

Gdzie nabędę serwis Chodzież Kamelia? Pytanie kieruję do ludzi, które mają rozeznanie w sklepach z oryginalną porcelaną. Jestem pewna, że nie zależy mi na podróbkach :) Dziękuję.

tefal100

Posty: 2

 
No właśnie :) Natomiast jak już kupisz taką zastawę, to masz pewność, że będziesz ją użytkować poprzez lata. Polska porcelana naszych znanych i cenionych fabryk jest odporna na stłuczenia. Z własnego doświadczenia polecam Lubiana Celebration. Niesamowita porcelana, piękna i nowoczesna.

micko

Posty: 14

 
Właśnie poszukuję czegoś z klasą. Nie mam jednakże doświadczenia w tego typu zakupach. Może znacie jakiś sklep z porcelaną, który zapewnia jakąś chociażby najmniejszą pomoc w wyborze?

opiter78

Posty: 3

 
No właśnie. Najważniejsze to odnaleźć sprawdzony sklep z porcelaną. Znajoma nacięła się na podróbki, a zapłaciła sporą kwotę. Jak będę kupować, sama musiałabym mieć pewność, że to oryginalne naczynia.

Lupusx

Posty: 4

 
Jeżeli chodzi o sklepy z ofertą porcelany Lubiana Victoria, zaufałam tej hurtowni https://hurtowniaporcelany.pl/117-lubiana-victoria-biala. Miła obsługa i nawet niezmiernie odpowiednie ceny.

AloBalo

Posty: 7

 
Garnki Silesia można kupić w hurtowni internetowej. Na zakupie w takim miejscu można zaoszczędzić parę złotych. Masz też pewność, że kupujesz oryginalny produkt. To garnki, które są gwarancją najwyższej jakości, jeśli chodzi o ich użytkowanie. Dostałam w prezencie. Jestem bardzo zadowolona, że rodzicie pomyśleli o takim właśnie prezencie na nowe mieszkanie.

micko

Posty: 9

 
A co sądzicie o Chodzież Akcent? Jak się użytkuje te naczynia. Chciałabym kupić zastawę, która sprawdzi się nie tylko od wielkiego święta. To nowoczesny fason i fajnie, że biały. Akcent to też wiele naczyń, które można dokupić na sztuki. Jak się orientujecie, dajcie znać. Dziękuję.

syrena88

Posty: 2

 
A co sądzicie o serwisie Lubiana Celebration? Mnie się podoba, bo jest nowoczesny ze względu na kształt, ale też taki delikatny, no i nieskazitelnie biały, więc idealny na rocznicę ślubu :)

labuh

Posty: 8