biżuteria srebro, polecicie sklep?

biżuteria srebro, polecicie sklep?

Witam. Zbliża się znacząca uroczystość rodzinna. Chciałabym na tę okazję zakupić coś nowego z biżuterii. Myślałam o czymś ze srebra, na przykład kolczykach. Możecie coś doradzić?

Dzidzia

Posty: 2

 
Obecnie bardzo modne są duże modele. Trendy biżuteria srebrna do naprawdę duże kolczyki zdobione kamieniami. Mnie pasują markazyty. Są takie urocze i stylowe jak diamenty. Niedługo mam w rodzinie wesele i zamierzam kupić sobie coś właśnie w tym stylu.

Akimer56

Posty: 18

 
Ja też kocham srebro, głównie gdy biżuteria jest uszlachetniana kamieniami. Podobają mi się markazyty, bo do złudzenia przypominają diamenty. Jeśli tylko mam fundusze, zawsze robię sobie przyjemność w postaci kupna nowej pary kolczyków, jakiejś stylowej bransoletki czy pierścionka.

tyuMer

Posty: 2

 
Z własnego doświadczenia poleciłabym Ci kolczyki z markazytami. Sprawdzają się u wszystkich kobiet niezależnie od wieku, bo przecież każda z nas kocha wszystko to, co się świeci :D

Babeczka

Posty: 6

 
Ostatni zakup biżuterii srebrnej mile mnie zaskoczył. Jest ładniejsza niż na zdjęciach :) Polecam pierścionki z tego sklepu https://braccatta.com/pl/bizuteria-srebrna-pierscionki. Cena i jakość – ekstra.

labuh

Posty: 5

 
Popieram :) Mnie też podoba się ten kamień :) Jeśli chodzi o biżuterię, to mam w swoim dobytku kolczyki z blue topazem i niezwykle wielokrotnie je noszę. Rzeczywiście pasują do mnóstwo kreacji zarówno blondynkom, jak i brunetkom. Podkreślają urodę. Są stylowe, eleganckie, a nabyte przez internet, nie kosztowały tak mnóstwo.

grzes3345

Posty: 16

 
Ja też kocham srebro, zwłaszcza gdy biżuteria jest uszlachetniana kamieniami. Podobają mi się markazyty, bo do złudzenia przypominają diamenty. Jeśli tylko mam fundusze, zawsze robię sobie przyjemność w postaci zakupu nowej pary kolczyków, jakiejś stylowej bransoletki czy pierścionka.

Malinka Moja

Posty: 11

 
Nie wiem, jak wy, natomiast ja najbardziej lubię oryginalną biżuterię srebrną. Podobają mi się wyszukane modele pierścionków, albowiem od wielu lat gustuję właśnie w tego rodzaju ozdobach. Mam ogromną ilość pierścionków i manię ich kupowania.

elusia

Posty: 3

 
Porównałam ceny i za kolczyki z markazytami musiałabym zapłacić wiele wiecej w tradycyjnym sklepie. Odnalazłam sobie taką fajną, zaufaną hurtownię i tam robię zakupy, jeśli potrzebuję czegoś nowego lub na prezent. Dla stałych klientów proponują duże promocje, z których systematycznie korzystam :D

demon666

Posty: 5