butelka wielokrotnego użytku, szukam

butelka wielokrotnego użytku, szukam

Widziałem, iż są filtry do butelek dafi, czyli to, co mam jest wymienne? Wiecie coś o tym? Myślałem, iż to jednorazowe, ale teraz już sam nie wiem jak to wygląda.

gruszeczka45

Posty: 1

 
Wybór butelek termicznych dafi jest bardzo duży. Można znaleźć bardzo oryginalne kolory, co ma znaczenie dla wielu osób. Mnie taka butelka bardzo się podoba, dlatego mam dwie w swoim posiadaniu.

Hymnny4

Posty: 5

 
Zawsze kupuje butelki wielokrotnego użytku, albowiem wiem jak to się kończy z plastikiem. Wiecej osób winno się tym tematem interesować, a planeta na tym by zyskała.

Siwek

Posty: 27

 
Mała i poręczna butelka z filtrem to super pomysł. Przydaje się i dla dzieci i dla dorosłych. Trudno byłoby mi odszukać wady takiego rozwiązania, wobec tego polecam wszystkim. Sprawdźcie jak smakuje czysta woda, a nie będziecie chcieli pić już nigdy więcej innej.

mirekp2005

Posty: 9

 
Widziałem w internecie ofertę na dzbanki filtrujące szklane i myślę, iż z niej skorzystam. Plastik zachodzi takim czymś i za dobrze nie wygląda, a szkło to szkło.

kondziu

Posty: 7

 
Na pewno wybór filtrów dafi do butelek jest bardzo duży, dlatego znajdziemy to, czego szukamy. Producent dokładnie opisuje jak trzeba wymieniać filtry i kiedy ale wyleciało mi to z głowy. Muszę sprawdzić w instrukcji obsługi.

Robuś

Posty: 4

 
Oferty z szklaną karafką dafi można odszukać na https://sklep.dafi.pl/produkty/akcesoria.html. Wszystko jest tutaj opisane, wobec tego będziemy wiedzieli, który z filtrów, do którego dzbanka ma pasować.

Eukalipto

Posty: 2

 
Każdy powinien mieć butelkę filtrującą przy sobie. Zawsze można mieć czystą wodę bez względu na to gdzie jesteśmy. Super sprawa i co ważne wcale to dużo nie kosztuje. Można naprawdę niskim kosztem zamówić sobie różne kolory butelkę filtrujących.

Niciuśś98

Posty: 4

 
Mam kilka filtrów do wody przepływowych i dają radę. Im mamy większe zanieczyszczenie wody tym częściej trzeba sprawdzać, w jakim stanie są filtry i je wymieniać.

turysta00

Posty: 16

 
Wybór butelek termicznych dafi jest niezwykle duży. Można odszukać niezwykle oryginalne kolory, co ma znaczenie dla dużo osób. Mnie taka butelka niezwykle się podoba, dlatego mam dwie w swoim posiadaniu.

Bankowy

Posty: 2