Siatka polipropylenowa, który sklep ?

Siatka polipropylenowa, który sklep ?

Mam prośbę o polecenie jakiegoś sprawdzonego sklepu z siatkami zabezpieczającymi. Planują ogrodzić basen w ogrodzie. Co byłoby najlepszym i w miarę też tanim rozwiązaniem?

Radziu

Posty: 4

 
Trzeba dokładnie znać przeznaczenie. W przeciwnym wypadku piłkochwyt może okazać się niewystarczający. Nam w sklepie dokładnie przedstawili ofertę, natomiast musieli znać przeznaczenie, bowiem w przeciwnym razie się nie da. No chyba, że wybrać najdrobniejsze oczko.

pawel253

Posty: 7

 
Cena ogrodzenia jest zależna od parametrów siatki sportowej, na którą się zdecydujesz. Można wybrać rzeczywiście dobrą i tanią konfigurację. Polecam szukać porządnych propozycji online, albowiem tak jest zdecydowanie taniej.

Sewerynus

Posty: 8

 
Po pierwsze musi być bezpiecznie. Zwracajcie uwagę na jakość piłkochwytów. Nabyliśmy na halę sportową jakąś kiepską siatkę, albowiem po roku użytkowania nie tylko kiepsko zaczęła wyglądać, ale w dużo miejscach popękała. Siatka musi być elastyczna, żeby nic się z nią nie działo. Polipropylen jest najlepszym tworzywem.

xtigerx

Posty: 4

 
To prawda, że siatki sportowe na ogrodzenia muszą być solidnej produkcji. Zamawialiśmy tutaj https://siatki24.com.pl/43-siatkiochronne-sport. Z tego co orientowaliśmy się dość dokładnie to jedna z najlepszych ofert pod względem jakości, lecz i cenowo nie wychodzi tu drogo. Obsługa rzetelna, świetna pomoc. Polecam.

amrmas22

Posty: 4

 
Mogę polecić jeszcze polietylen. Równie dobry materiał na siatki sportowe co polipropylen. Można stosować na zewnątrz. Poza tym nie jest to kosztowne rozwiązanie. Opłaca się, bowiem PE nie chłonie nadmiernie wody.

guru67

Posty: 6

 
U mnie siatka sznurkowa służy ogrodzeniu hodowli psów. Nie narzekam, ale warto pamiętać o tym, iż koniecznie musi być to siatka produkowana metodą bezwęzłową. Albowiem taka zapewnia najwyższą jakość. Jest po prostu nie do zdarcia. No i faktycznie na lata.

Nixel92

Posty: 14

 
To może do ogrodu też się coś takiego nadaje. Czytałam, że można zabezpieczyć basen i oczko wodne. Najbardziej zależałoby mi na basenie, bo jak Jasiek zacznie w tym roku chodzić, to będzie trzeba mieć oczy dookoła głowy. Jak rzeczywiście jest to tak wytrzymała siatka zabezpieczająca, to może się sprawdzi.

23-Obert

Posty: 11