Strona o naprawach laptopów, polecicie coś

Strona o naprawach laptopów, polecicie coś

Hej. Czy istnieje jakaś strona o płytach głównych? Moim celem jest nauczyć się naprawiać płyty główne w laptopach, bowiem uznałem, iż można po prostu na tym zarobić.

Wacław

Posty: 8

 
Każda strona o naprawach laptopów może wzbogacić nas o ciekawą wiedzę, dzięki jakiej możemy mieć przynajmniej świadomość, których napraw serwisowych wymaga nasz sprzęt.

Posiadając mniej wartościowego laptopa możemy rozważyć jego samodzielną naprawę, choć wiąże się z taką czynnością pewne ryzyko.

Pszemeg

Posty: 45

 
Z mojego doświadczenia wynika, iż największe wydatki możemy ponieść wtedy, gdy zbije się matryca w laptopie. Musiałem zainwestować około 300 złotych, aby wymienić matrycę, a dodatkowo całą operację zrealizowałem we własnym zakresie. Trzeba po prostu uważać na nasz ekran :)

Sweeperx

Posty: 16

 
Naprawa laptopów to odpowiedzialne zadanie, więc powinniśmy powierzyć swój sprzęt sprawdzonej firmie.

Dwukrotnie korzystałem z usług firmy http://centralnyserwislaptopow.pl/naprawa-laptopow/, która odpowiada moim potrzebom. Da się z nimi dogadać, jeżeli chodzi o ceny usług, a ich poziom stoi na adekwatnym poziomie.

Jacuś

Posty: 17

 
Miałem prawie nowego laptopa, w którym matryca została uszkodzona przez moją młodszą córkę. Uderzyła w nią po prostu z całej siły. Dopiero strona o wymianie matryc ukierunkowała mnie, co powinienem wykonać.

Kupiłem właściwą matrycę, a jej wymiana zakończyła się pełnym sukcesem – działa od kilku tygodni :)

Miner-ooo

Posty: 21

 
W przypadku moich przychód z laptopem znacząca okazała się strona o naprawach laptopów, dzięki jakiej potrafię poradzić sobie z podstawowymi problemami.

Pragnę zaznaczyć, że mój laptop ma już kilka lat, lecz nadal spisuje się dobrze po mojej ingerencji. W sumie nie szkoda mi ryzykować jego naprawy na własną rękę :)

Wariat

Posty: 15

 
W sumie dzięki Waszym poradom udało mi się znaleźć najlepszy serwis laptopów. Wcześniej miałem z tym bardzo duży problem, ale szybko rozwialiście moje wątpliwości. Początkowo zamierzałem po prostu udać się do… serwisu, który znajdował się najbliżej mojego miejsca zamieszkania. Potem zdałem sobie sprawę, że istotne jest doświadczenie serwisanta.

Klaudi

Posty: 22