Serwis laptopów Lenovo, poszukuję firmy !

Serwis laptopów Lenovo, poszukuję firmy !

Może jesteście w stanie polecić jakiś dobry tani serwis laptopów Toshiba? Mam od jakiegoś czasu nawracający kłopot z wyłączaniem się lapka. Był już w dwóch miejscach :(

lalunia333

Posty: 3

 
Jak potrzebujesz tylko czyszczenia, możesz zrobić to sam :) Ogólnie we wszystkich serwisach laptopów Lenovo ci to zrobią. Zawsze może być to twój pierwszy raz i będziesz miał oszczędności :)

pawel253

Posty: 7

 
To faktycznie skuteczny serwis laptopów Asus, lecz nie tylko tą markę serwisują http://komputerytopserwis.pl. Mój laptop otrzymał drugie życie w tym miejscu, polecam, albowiem to specjaliści.

bobuś34

Posty: 14

 
Porządny serwis laptopów udzieli ci długich gwarancji. Tym należy się kierować. Na wymianę płyty głównej w moim Asusie dostałem 12 miesięcy. Mam pewność, że wszystko jest ok. Małe serwisy odpadają, omijajcie je z daleka. Można się nieźle naciąć.

Alexiii

Posty: 28

 
Miałem obawy co do kosztów diagnozy. W poniektórych serwisach laptopów HP płacisz za to tak czy w przeciwnym razie. Ten serwis komputerowy jest spoko. Poznałem się na nim już podczas gadki poprzez telefon, bowiem potrafili odpowiedzieć na każde moje pytanie, jakie bądź co bądź strategicznie przygotowałem sobie wcześniej ;)

pawel253

Posty: 13

 
No niestety też zauważyłem niezły kryzys jeżeli chodzi o porządny serwis laptopów Sony Vaio. Niby ogłaszają się, niemniej jednak jak co do czego przyjdzie to nigdzie nie potrafią ci pomóc. Miałem konkretny kłopot i dopiero w tym serwisie udzielono mi pomocy.

frutes45

Posty: 20

 
Prawdę mówi :) Niby głupia naprawa gniazd, a można konkretnie spieprzyć robotę. Oddałem lapka i wrócił w jeszcze gorszym stanie. Czytałem opinie o tym serwisie laptopów Sony Vaio i chyba skuszę się na ich pomoc ;)

Warszawiak

Posty: 12