bezpieczny program katalogowanie dóbr materialnych

bezpieczny program katalogowanie dóbr materialnych

Chciałbym podpytać Was o programy do fachowego katalogowania dóbr. Chciałbym spisać wszystkie posiadane przeze mnie przedmioty w jakiejś przejrzystej formie, gdyby w razie zgubienia czy kradzieży było łatwiej taki przedmiot odnaleźć. Doradzicie?

namok

Posty: 15

 
U dziadka w domu to jest sporo wartościowych przedmiotów, niektóre to pochodzą jeszcze z XIX wieku, po pradziadku, także prawdziwe cudeńka – obrazy, książki..w sumie warto byłoby to jakoś opisać i wprowadzić w kompa dane.

looque66

Posty: 20

 
Może spróbuj sobie takiego programu jak Sejfsoft -www.sejfsoft.pl. Mnie się dobrze używa i mam kilku znajomych, którzy też mają i nie narzekają. Kilku jeszcze namawiamy, żeby sobie skatalogowali majątek, ale są oporni ;P A to się naprawdę przydaje, zwłaszcza jak się posiada jakieś kosztowne kolekcje biżuterii, obrazów, czy choćby zegarków.

Chiny12

Posty: 31

 
Ja swoją kolekcję monet i znaczków to mam wynotowaną w specjalnym kajeciku. Zawsze jak coś nowego zdobędę to sobie po prostu dopisuję do zeszytu, takie archiwum mi w zupełności wystarczy.

ltomzik

Posty: 36

 
Ja to mam jakąś wersję testową na ten moment na kompie jednego programu, ale średnio mi się z niego korzysta, chętnie bym sobie sprawdził jakiś inny.

wujtom

Posty: 35

 
Miałem jakiś czas temu wersję testową jednego programu, albo bardzo ciężko się z niego korzystało. W każdym razie ja nie dawałem sobie z nim rady w ogóle. Szukam innego.

Giker127

Posty: 30

 
Oj trudna sprawa. Sam mam za mały majątek, żeby był sens sobie robić takie katalogi z informacjami. Ale może kiedyś będzie go więcej...who knows? ;)

zakk87

Posty: 17