monitor firmy iiyama tanio

monitor firmy iiyama tanio

Energooszczędny monitor – gdzie takie znajdę? Muszę kupić kilka modeli do biura i fajnie jakby można było trafić na takie, które nie ciągną za dużo prądu..

micko

Posty: 18

 
Parę monitorów w życiu przetestowałem i chyba największe zaufanie mam do japońskich producentów. Co jak co, ale tam w tej Azji to się znają na elektronice. Precyzja wykonania, ciekawa estetyka, design itd. Ostatnio bardzo fajne rzeczy z technologią LED znalazłem na stronie iiyama.com. To serwis japońskiej marki Iiyama, kojarzysz? Znany dostawca. Może tutaj coś poszukaj. Wybór jest od A do Z, co do rozmiarów to widziałem nawet 65 calowe monitory ;P Ale to raczej nie do domu :P

ajhhopek

Posty: 35

 
Mnie ostatnio kupili na urodziny nowy monitor, ale nie wiem skąd zamawiali. Marka taka średnio znana, ale powiem, że póki co ładnie się sprawuje. Ciekawe ile zapłacili...;)

Prometeu172

Posty: 16

 
Mnie się już wzrok powoli psuje od mojego monitora, a dużo przed nim czasu spędzam, też szukam czegoś nowego. Nawet jeszcze sobie nie sprawdzałem, jak oferta wygląda cenowo? Taki 21 cali to ile by kosztował?

Grażyneczk223

Posty: 28

 
Gdzieś widziałem ostatnio w sieci ofertę monitorów z czujnikiem światła, ale co to był za sklep to nie skojarzę teraz. Może mi coś w głowie przeskoczy i sobie jeszcze przypomnę to dam znać.

mack

Posty: 27

 
W sumie na co dzień korzystam w pracy z monitorów POS, bo pracuję w kasie kinowej i tam mamy takie małe monitorki do wklepywania miejsc, ale jakiej to jest marki? Nie kojarzę tego logo...Ale raczej bym i tak nie polecał, bo ciężko się tego używa, średnio reaguje na dotyk.

Kitas

Posty: 20

 
Bardzo duże monitory, idealne do obiektów handlowych zwłaszcza, maja iiyama iiyama.com. U nich zmawialiśmy monitory LCD do prezentowania oferty w naszym sklepie. Na takim wyświetlaczu od razu wszystko wygląda dużo lepiej. Narka!

SkinNer7

Posty: 10

 
Szukam dotykowego monitora za fajne pieniądze i już parę ofert sobie sprawdziłem. Ogólnie jest z czego wybierać, ceny też raczej do zaakceptowania. Tylko się boję o jakość użytkowania, wiadomo taka matryca dotykowa musi być dobrze zrobiona, z jednej strony czuła, ale też nie za czuła ;P

Ventooo1

Posty: 24