Internet hotspot w Białymstoku, polecicie coś ?

Internet hotspot w Białymstoku, polecicie coś ?

Mam zamiar skorzystać z darmowego hotspota. Czytałem wiele o freehotspot. Jak znacie temat i orientujecie się coś odnośnie takiej opcji na mobilny internet, to czekam. Liczę na waszą pomoc.

ZaNK3R

Posty: 7

 
W zasadzie bardzo ok pomysł, frehotspot u nas dopiero co dociera do ludzi. Ale wiem, że w innych krajach funkcjonuje to bardzo dobrze. To lepsze od wifi, naprawdę. Tylko, że do tego potrzeba ludzi. Koniecznie trzeba się zdecydować na taki krok, żeby dostęp do internetu był wszędzie. Całą inicjatywę oczywiście bardzo popieram.

TomekK

Posty: 9

 
No właśnie bo w freehotspot musi być nas mnóstwo. Cieszę się, bo teraz naprawdę nie mam kłopotów z internetem gdy wychodzę z domu. Polecam każdemu i popieram inicjatywę.

MaszPlus34

Posty: 15

 
Dopiero co zaczęłam używać freehotspota a już bardzo mi się jego możliwości podobają :) To link do rejestracji https://www.freehotspot.eu/. Nie obawiajcie się, bo to naprawdę nic nie kosztuje. Budujemy społeczność i korzystamy z netu za darmo.

neimar10

Posty: 12

 
Można poczynić oszczędności, bo freehotspot jest zupełnie za darmo. Mam sporo znajomych i ciągle polecamy sobie wzajemnie ten pomysł. Bardzo się cieszę, że mogę bez problemu korzystać za darmo z netu.

Sewerynus

Posty: 10

 
Nie ma to jak właśnie taka inicjatywa, freehotspot znam od niedawna, ale bardzo mi się przydaje. Zasięg jest coraz większy, dlatego tym lepiej dla nas. Mam nadzieję, że coraz więcej osób będzie się decydowała na takie rozwiązanie. Warto zajrzeć na stronę i zobaczyć o co tak naprawdę tam chodzi.

Sewerynus

Posty: 10

 
Mega szybki dostęp do informacji właściwie gdziekolwiek się znajdujesz :) mój freehotspot działa dopiero od kilku dni, ale jestem bardzo dumna, że też tworzę tę społeczność. Polecam każdemu.

pawel253

Posty: 7

 
Jak uruchomisz swojego freehotspota to masz dostęp do internetu 1 Mb/s. Sam już korzystam z tej szanse do jakiegoś czasu i nie widzę wad rozwiązania. Cieszę się, iż można za darmo korzystać z internetu w zasadzie wszędzie :) Rejestrujcie się, rozbudowujmy społeczność :)

kondziu

Posty: 6

 
Tak freehotspot jest za darmo i bezpieczny. Bo każdy oczywiście pyta o bezpieczeństwo korzystania z takiej sieci. Każde połączenie z internetem jest zabezpieczone hasłem, więc nie ma powodów do nawet najmniejszych obaw. Zachęcam zrobić ten krok. Za darmo :)

TomekK

Posty: 8