Odbiorniki MINIX

Odbiorniki MINIX

Witam. Słyszałem o tym, że urządzenia Minix pozwolą mi oglądać polską telewizję. Jakie aplikacje obsługuje urządzenie? Czy jest na tym forum ktoś, kto przetestował te rozwiązanie w praktyce?

Będę wdzięczny za odpowiedź.

98_wertus

Posty: 14

 
Hej.
Miałem do czynienia z Minix X8-h i nie mogę powiedzieć na temat tego sprzętu złego słowa. Musicie tylko uważać na oferowane poprzez osoby prywatne podróbki, które trafiają do naszego kraju zza granicy i są bezwartościowe. Dla pewności polecam kupić u certyfikowanego dystrybutora w Warszawie.

Eukalipto

Posty: 35

 
Witam. W mojej opinii Minix X8-h kojarzony jest jako szybkie urządzenie, które nie pozostawia złudzeń w kwestii wysokiej jakości filmów, jakie potrafi odtwarzać. Sam byłem zdziwiony, że są nimi najlepsze materiały Full HD 4K. Cenię ten sprzęt za niezwykle szybką pracę.

CAUCHETWERE

Posty: 19

 
Hejka. Natknąłem się ostatnio na recenzję urządzenia Minix X8-h. Wydała mi się to interesująca propozycja, bowiem mój komputer z całą pewnością nie poradziłby sobie z filmami Full HD 4K, które teraz cieszą moje oko. Muszę potwierdzić informacje, że to sprzęt, który jest wart swojej ceny.

agdb1301

Posty: 32

 
Cześć.

W samych superlatywach mogę wypowiadać się na temat sprzętu minix X8-H, który pozwala mi uruchamiać błyskawicznie wszystkie posiadane materiały w jakości Full HD 4K, co było dla mnie dużym zaskoczeniem. Nie ukrywam, że w tej klasie cenowej nie spodziewałem się tak porządnej jakości urządzenia. Mogę polecić wszystkim, który są niezdecydowani.

Reg00

Posty: 13

 
Cześć. Mój komputer nie dawał rady, gdy miałem chęć obejrzeć coś w rozdzielczości Full HD 4K. Na szczęście z pomocą przyszło mi urządzenie MINIX, jakie udało mi się zakupić w okazyjnej cenie.

Jeśli jesteście zainteresowani takim sprzętem oferującym wysoką funkcjonalność polecam zajrzeć na konto firmowe oficjalnego dystrybutora: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=28618352.

Romantykk

Posty: 20

 
Dzień dobry. Olbrzymie znaczenie ma dla mnie urządzenie Minix, jakie gwarantuje mi możliwość oglądania polskiej telewizji, choć uprzednio nie miałem takiej okazji.

Bez problemu za jego pośrednictwem korzystam zarówno z Weeb.tv, a zarówno rozmaitych aplikacji tj. ipla i TVN player, dzięki którym mogę oglądać seriale i filmy za pośrednictwem tych portali.

Bany07

Posty: 17

 
Witam serdecznie.

Zawsze marzyłem o tym, aby strumieniować muzykę po całym domu, lecz nie wiedziałem jak się do tego zabrać od strony technicznej. Później trafiłem na ofertę zakupu urządzenia Minix X7, które nabyłem w firmie AC Plus. Nie jestem w stanie ukryć swojego zadowolenia, gdyż sprzęt spełnił moje wszystkie oczekiwania wręcz w nadmiarze.

korasek

Posty: 22

 
Dzień dobry.

Sam miałem do czynienia z Minix X8-h. Kojarzę go jako szybki sprzęt, który w moim wypadku bez problemu odtwarzał materiały w niezwykle wysokiej rozdzielczości Full HD 4K. W podobnej cenie nie odnajdziecie nic porównywalnego pod względem parametrów.

doprzodu

Posty: 14