Tani serwis laptopów, gdzie ?

Tani serwis laptopów, gdzie ?

Znacie kogoś solidnego od komputerów, potrzebuję tani serwis laptopów dość pilnie, albowiem boję się, iż w ogóle padnie mi, wyłącza się po dłuższym używaniu. Z góry dzięki za jakąś pomoc.

jurecekk5

Posty: 3

 
Jeśli chodzi o dobry skup laptopów, to wycenią ci sprzęt nawet prze telefon. Jest to oczywiście wycena wstępna i warto przy tej okazji spytać, o ile może się ona zmienić, żeby oczywiście później nie było żadnych niedomówień ;) W moim wypadku wszystko prawie zgadzało się z początkowymi ustaleniami.

Trener

Posty: 14

 
Czekanie to najgorsza sprawa. Psuje ci się sprzęt to chcesz go raz dwa oddać w idealne ręce do dobrego serwisu komputerowego i zdobyć już nawet na drugi dzień naprawiony. Nieliczni proponują szybkie usługi.

umberko3

Posty: 15

 
To skup laptopów, gdzie sprzedałem swój sprzęt http://komputerytopserwis.pl. Szybka wycena, która niezmiernie mi spasowała i kurier do domu.

johncena67

Posty: 11

 
Jeżeli chodzi o dobry skup laptopów, to wycenią ci sprzęt nawet prze telefon. Jest to niewątpliwie wycena wstępna i należałoby przy tej okazji spytać, o ile może się ona zmienić, żeby niewątpliwie później nie było żadnych niedomówień ;) W moim przypadku wszystko prawie zgadzało się z początkowymi ustaleniami.

bunia98

Posty: 10

 
Taki tani serwis laptopów może skutkować kiepską jakością usług. Bez wątpienia wcale nie do końca jestem uprzedzony, ale jak widzę takie oferty to omijam je szerokim łukiem. Wolę zapłacić, jakbym miał jakiś kłopot niż szukać taniochy od niewiadomo kogo tam. No chyba, iż serwis może poszczycić się dobrą opinią i długoletnim doświadczeniem :)

zenio30

Posty: 8