Gdzie ucza obsługi excela?

Gdzie ucza obsługi excela?

Projektuję już strony od jakiegoś czasu, lecz to jeszcze nie ten poziom. Może wiecie gdzie można się poduczyć w tym względzie? Chodzi mi o jakiś stacjonarny kurs z projektowania, Joomla i te sprawy. Polecicie? Polecimy:)

Eukalipto

Posty: 35

 
Cześć wam :) Nie wiem czy o coś takiego wam chodzi, ale ja korzystałem ostatnio z bardzo fajnego kursu z ECDL CAD ze strony ale tutaj więcej informacji na Prywatnej Wiadomości. Mają też kursy z excela, projektowania stron, w ogóle całego pakietu Office, też generalnie oferta szeroka. Coś dla początkujących oraz wprawionych.

Asia_Sz123

Posty: 40

 
Witam! Powiem wam, że jeżeli chodzi o kursy z excela to byłem na kilku i wrażenia mam nieco zróżnicowane. Ogólnie powtarzał się problem zbyt olbrzymich grup. No nie da się w grupie, gdzie jest pięćdziesiąt ludzi czegoś nauczyć sensownego. W sumie całkiem fajnie rozwiązali tę sprawę na stronie firmowej z kursami komputerowymi. Grupy są wąskie, więc można intensywniej pracować i szybciej się nauczyć konkretów. A co tu mnóstwo gadać excel jest uciążliwy, więc tak hop siup nie da się go dobrze opanować.

saradonin

Posty: 32

 
Witajcie forumowicze :) Jeśli chodzi o faktycznie dobrą, wykwalifikowaną kadrę, która zajmuje się kursem podstawowym z excela to nieźle to wygląda w firmie kursy komputerowe. Ofertę mają dla klientów indywidualnych, ale też dla całych przedsiębiorstw.

ghjss

Posty: 35

 
Siemka! Tak szczerze powiedziawszy to z początku byłem trochę niechętny jak przyszedłem na pierwsze zajęcia do Warszawy. Bo ogólnie niesłychanie intensywnie trzeba tutaj popracować. Ale taki tryb sprawia, że rzeczywiście się zdobywa praktyczne umiejętności. Z początku Access to była dla mnie czarna magia, a aktualnie śmigam, aż miło :)

Cronxxx

Posty: 38

 
Komputerowe kursy z worda, powerpointa, excela, visual basic organizuje stronka firmowa. Oferta wszechstronna, co jest fajne, bo w jednym miejscu można ogarnąć całą informatykę praktycznie :) Jeden kurs skończyłem teraz idę na następny. Niezmiernie mi się to przyda w pracy.

uiids

Posty: 29

 
Dobry dzień wszystkim! Ja projektowania stron uczyłem się najpierw w domu sam, później na studiach, a ostatnio u zawodowców ze szkoły kursy komputerowe we Warszawie. HTML i CSS rozpykałem dzięki nim na cząstki elementarne, więc serdecznie polecam:)

Pięknaaa12

Posty: 37

 
Siemka! Właśnie też szukałem ostatnio jakiś sensownych warsztatów z joomla. Trafiłem na trochę fajnych miejsc, między innymi na ich stronie firmowej. Można się zapisać online. Cena fajna, ale ważniejsze, iż prowadzą to ludzie ogarnięci w tej tematyce.

NEO-MAxi34

Posty: 41