Szamba ekologiczne, która firma

Szamba ekologiczne, która firma

Planuję zakup zbiornika bezodpływowego na szambo...Myślę, że wystarczyłaby mi pojemność 5 tyś litrów...Kto się tym zajmuje na dobrym poziomie?

Możecie doradzić kogoś pewnego?

Sysek56

Posty: 27

 
No właśnie teraz przeglądam sobie różne produkty i nie wiem na jaką pojemność się zdecydować, żeby ogarnąć wszystkie odpady jakoś bezpiecznie...Dzwoniłem do kilku firm, ale jakoś szczegółów mi nie potrafią przedstawić. Mam wrażenie, że pracuję tam ludzie, którzy sami dokładnie nie wiedzą czym handlują;/

Skałka

Posty: 17

 
A mógłby ktoś napisać jak się korzysta z takiej przydomowej oczyszczalni?

Czy faktycznie o nic za bardzo nie trzeba dbać? Wystarczy przegląd raz na jakiś czas i system sam chodzi?

Szkolaa24

Posty: 28

 
Akurat u mnie na posesji jest szambo z laminatu poliestrowo – szklanego i sobie chwalę takie rozwiązanie. Tworzywo bardzo wytrzymałe, a to w tych produktach jest najważniejsza cecha – trwałość i szczelność.

Tatusiek4

Posty: 22

 
Wahałem się, czy wybrać ekologiczne szambo, czy oczyszczalnię i w końcu stanęło na to drugie. Są niższe koszty utrzymania, ale nie zawsze. W niektórych sytuacjach, gdy odpadów jest mało, szambo jest lepszą opcją.

yarofe

Posty: 35

 
Szambo ekologiczne do swojego gospodarstwa rolnego zamówiłem od firmy http://www.ekoszamba.eu, także ich mogę polecić. Dobry kontakt telefoniczny, udało się wynegocjować rozsądną cenę. Zbiorniki robią z laminatów poliestrowo-szklanych, które gwarantują wysoką wytrzymałość.

ltomzik

Posty: 36

 
Myśmy zamówili do swojego domu szambo poprzez stronę http://www.ekoszamba.eu. Porównując kilkanaście ofert oni wypadli najlepiej pod względem stosunku ceny do jakości produktu.

Mają w asortymencie kilkanaście rozwiązań pojemnościowych, różne średnice. Produkty wytrzymałe, zrobione z porządnego laminatu poliestrowo-szklanego, wszystko na ateście.

Matusiński

Posty: 28

 
A tak właściwie to po co ludziom szamba? Nie ma możliwości podłączenia się do jakiegoś sieciowego odprowadzenia odpadów?

Tallulah32

Posty: 33

 
Osobiście polecam sprawdzić najnowszą ofertę producenta www.ekoszamba.eu.

Kupowałem u nich szambo do odprowadzania odpadów komunalnych i jestem zadowolony. Cenowo wyszło przystępnie, a sam zbiornik jest z najlepszych tworzyw, szczelny i dzięki temu bezpieczny.

Luutor

Posty: 29

 
Z tych firm, które znam, których oferty widziałem to najkorzystniej moim zdaniem prezentuje się propozycja marki http://www.ekoszamba.eu. Dowożą swoje produkty w każde miejsce w kraju, mają duży wybór, jeśli chodzi o średnice montowanych króćców.

Pozdrawiam!

Klaudi

Posty: 22