Szamba betonowe Wyszków

Szamba betonowe Wyszków

Weźcie mi wytłumaczcie, gdzie mam zakupić szambo oraz czy firmy je instalują?

Przeglądając oferty na necie mam z tym prawdziwy problem.

Pomocy!

skupicccc24

Posty: 36

 
Proste szambo z dobrymi wymiarami oraz gwarancją to najlepsza inwestycja.

Nie masz tutaj żadnego serwisu. Im dłuższa gwarancja, tym lepszy producent. Nie wiem co ci więcej poradzić. Wiem, iż w moim sąsiedztwie wszyscy mają zbiorniki betonowe, wykonane przez lokalnego wykonawcę. J

Jak zbierzesz paru sąsiadów to jeszcze zniżkę pozyskacie bez problemu.

FOTOhihi

Posty: 32

 
Inwestuj tylko w szczelne szamba betonowe.

Mam sąsiada, co sam zrobił „inwestycję”. Takiego smrodu to dawno nie czułem. Ludzie ogarnijcie ten temat poważnie, bo faktycznie czasami mam wrażenie, ze szukanie oszczędności nie tam gdzie trzeba.

uiids

Posty: 29

 
Masz kilka opcji do wyboru. Szamba plastikowe, betonowe albo po prostu inwestycja w przydomową oczyszczalnię ścieków. Wszystkie motywy mają, jak normalnie wady oraz zalety.

Ja bym proponował popytać sąsiadów i jak oni sobie z tematem radzą.

Grażyneczk223

Posty: 28

 
Sporo zależy od twojego zamysłu. Jak wybierzesz betonowe szambo to u producenta montaż wyjdzie najtaniej. Co mogę polecić ze stron internetowych? Często polecają http://szamba.pro, albowiem mają sieć w całej Polsce.

Na pewno transport tanio wychodzi, chociaż sam nie wiem. Musisz się skontaktować.

Wwalczuś

Posty: 25

 
O stary, znam ten ból!

Szukałem szamba chyba kilka miesięcy. I po znajomych dzwoniłem i z dziwnymi ludźmi (niby super fachowcami) gadałem. W końcu się wkurzyłem, znalazłem szambabetonowe.pl (heh, najprostsza nazwa, jak widać bywa najlepsza) i zrobili od ręki, tak jak chciałem. Żadnych kłopotów nie robili, jak wypytywałem o szczegóły zlecenia. Nie polecam za to normalnych, miejskich serwisów z ogłoszeniami.

Sami pajace. Daj znać, jak poszedł montaż.

Abaddon!123

Posty: 30

 
Wiem, że praktycznie wszystkie wymiary mają w http://szambabetonowe.pl.

Firma działa we wszystkich miastach w kraju. Bez problemu znajdziesz namiary, a i mniej zapłacisz za transport. Sam miałem niemiłe doświadczenia z drobnymi wykonawcami to przyznam, że niektórzy nawet dobrych samochodów nie mieli. Adres wyżej to bardzo duża marka, dlatego polecam ze względu na wielkość i sporo projektów. ,

Wybierzesz coś dla siebie na 100%.

NEO-MAxi34

Posty: 41