tani dozownik

tani dozownik

Chcemy pokazać w firmie, że dbamy o higienę, dlatego potrzebuję kontakt do firmy zajmującej się dystrybucją urządzeń z funkcją bezdotykowego czyszczenia rąk żelem antybakteryjnym. Dzięki za wskazówki.

ajhhopek

Posty: 34

 
Warto na eventach wykorzystywać urządzenia do szybkiego mycia rąk, bezdotykowego, bo dobrze się kojarzą z firmą, która je wystawia.

Fiflek

Posty: 27

 
W mycleanpoint.pl masz fajną ofertę, bo dają ekspozytory w formie dużej-pionowej, średnie do postawienia, np. na biurku oraz opcję mini zawieszaną na ścianie. Mam trzy egzemplarze. Jeden wisi w holu firmowym. Drugi zawsze pakuję do fury i na targi branżowe z nim jadę, a trzeci wita gości w poczekalni do sprzedawcy. Nie ma lepszej opcji teraz marketingowej, uwierz!

Wygodniśś

Posty: 29

 
Na każdym międzynarodowym targu ustawiają dozowniki z ładnie pachnącymi żelami, oczywiście format całkowicie bezdotykowy. Nie musisz na urządzeniu od razu wdrażać reklam. Nawet tablica informacyjna robi wrażenie. Wiem, że na mycleanpoint.pl mają do dyspozycji nawet opcje ekranów multimedialnych. Super sprawa. Ja zamierzam niedługo też zainwestować.

@malpka

Posty: 39

 
Najpierw przetestuj żel antybakteryjny, wynajmij dozownik, ustaw go w miejscu dużego ruchu i sam oceń wskaźnik wydajności. U mnie na tysiąc przejść czterysta osób skorzystało, dlatego uważam ten wynik za potężny. 40% stopa zwrotu!

eGoogle

Posty: 21

 
Ten dozownik bezdotykowy z żelem antybakteryjnym łączy najlepszy format reklamowy, bo daje przyjemność człowiekowi i jednocześnie zapewnia trafienie z przekazem promocyjnym. Teraz trudno o coś lepszego, szczególnie jak uczestniczysz w imprezach firmowych.

Damiano

Posty: 22

 
Bardzo dobrze urządzenia reklamowe do dezynfekcji rąk działają na kobiety. Byłem na dwóch eventach. Pierwszy Noc Muzeów w Warszawie, a drugi standardowy targ kosmetyczny i przyznam, że duże zainteresowanie było modelem marki mycleanpoint.pl. Nie wiem, czy jakaś inna firma zajmuje się taką ofertą. Ogólnie widziałem ludzi korzystających z tego, dlatego wydajność100%.

Abaddon!123

Posty: 30