Tanie kłącza CIEMIERNIKI

Tanie kłącza CIEMIERNIKI

Sieeema! Jest taka sprawa, że szukam sklepu ogrodniczego z dużym wyborem cebulek, sadzonek...Gdzie kupujecie, jaki sklep oceniacie pozytywnie? Jakość, cena, czas dostawy – takie rzeczy mnie interesują najbardziej.

Accoun44

Posty: 22

 
Chętnie bym sobie zioła zasadził, np. taka bazylia by się przydała. Po co przepłacać w sklepie, jak można sobie zasadzić w doniczce i luz? ;-)

Robuś

Posty: 30

 
Ogólnie to lubię wszystkie kwiaty, ale chyba najlepiej mi rosną zawsze pelargonie...nie wiem dlaczego, ale z ich pielęgnacją mam najmniejsze problemy..;)

@rebk67

Posty: 17

 
Mnie to zawsze córka nawiezie jakiś nowych nasion, bo ona to się bardziej tym interesuje ode mnie. Z tego co wiem, to zamawia je gdzieś właśnie online, ale o konkrety to muszę ją wypytać. Pozdrawiam.

89ostry89

Posty: 23

 
Kwiaty cebulowe można kupić praktycznie w każdym sklepie ogrodniczym, także spoko, na pewno coś znajdziesz. Może akurat uda się trafić na jakąś promocję;))

wujtom

Posty: 35

 
W sumie to bym musiała trochę balkon przyozdobić, bo na razie to wygląda bardzo surowo...praktycznie świeci pustkami. Na pewno kilka donic i kwiatów zrobiłoby fajniejszy klimat.

alek45

Posty: 25

 
No ja dopiero niedawno zacząłem się bardziej interesować ogrodem, ale już się wkręciłem :D Kupuję sadzonki za sadzonkami:)) Sporo ciekawych opcji oferuje sklep www.nasionaswiata.pl. Rzeczywiście mają nasiona z różnych stron świata, choćby z dalekiej Azji!

Bialy_Wilk

Posty: 28