zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży, polecicie ?

zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży, polecicie ?

Witam serdecznie. W jaki sposób powinna wyglądać informatyka dla dzieci i młodzieży? Czy macie jakieś doświadczenia, jeśli chodzi o naukę z zakresu informatyki dla swoich dzieci?

Orange444

Posty: 3

 
Zachęcam Was do tego, abyście zainteresowali się tym, jakie zajęcia informatyczne dla dzieci i młodzieży prowadzone są w Waszym mieście. To dobry kierunek rozwoju.

PROSZEK8

Posty: 11

 
Istnieją kursy, jakie ułatwiają programowanie dla dzieci i młodzieży. Mam tego świadomość, ponieważ postanowiłem wysłać na taki kurs swojego syna. Jest niezwykle usatysfakcjonowany, ponieważ nieustannie chwali się postępami, jakie udało mu się odnotować. Pozdrawiam serdecznie.

beata77

Posty: 7

 
Moim zdaniem 30 złotych za godzinę, jeżeli chodzi o kursy programowania dla dzieci i młodzieży w Warszawie to bardzo rozsądna oferta cenowa.

Yuri20

Posty: 5

 
Nie mam wątpliwości, iż zajęcia z programowania dla dzieci i młodzieży, na jakie zapisałem moje pociechy to był strzał w dziesiątkę. To prawdziwa inwestycja.

Kruk

Posty: 21

 
Programowanie dla dzieci i młodzieży potrafi być prostsze, jeśli postanowisz zapisać swojego malucha do tej szkoły: https://www.giganciprogramowania.edu.pl. To bez cienia wątpliwości będą doskonale zainwestowane pieniądze!

@_24lampy

Posty: 30

 
To błędne przekonanie, że zajęcia informatyczne dla dzieci i młodzieży stanowią ponadprzeciętnie wysoki wydatek. W rzeczywistości koszt oscyluje w granicach 30 złotych za godzinę, choć wiele zależy od miasta, w którym odbywają się zajęcia.

Oct714

Posty: 16

 
Nie ukrywam, że od dłuższego czasu chodziło mi po głowie to, aby zainteresować swoje dzieci informatyką. Pomogła mi w tym działająca w Krakowie szkoła, która prowadzi zajęcia informatyki dla dzieci i młodzieży. Ponadto nie kosztują one ponadprzeciętnie dużo :-)

mew soncz7777

Posty: 4

 
Nie mam wątpliwości, że zajęcia z programowania dla dzieci i młodzieży, na które zapisałem moje pociechy to był strzał w dziesiątkę. To prawdziwa inwestycja.

BarMAX

Posty: 19

 
Nie miałem twardego orzecha do zgryzienia, gdy wybierałem w Gdańsku, które zajęcia z programowania dla dzieci i młodzieży będą odpowiednie. Przyznam szczerze, że sugerowałem się głównie Waszymi opiniami.

doprzodu67

Posty: 4