Kreatywna edukacja, słyszał ktoś ?

Kreatywna edukacja, słyszał ktoś ?

Cześć. W jakim wieku powinien być maluch, aby sens miał dla niego pokaz realizowany przez mobilne planetarium?

dumser56

Posty: 4

 
Kreatywne edukowanie mojego dziecka to był zawsze mój priorytet. Coś, co dla mnie jest pomocne w tym zakresie to między innymi przenośne planetarium. Polecam na 100%!

hamerros

Posty: 6

 
Osobiście mogę powiedzieć co nieco o tym, co może zaproponować klientom przenośne planetarium. To ogromna dawka wiedzy dla dziecka w łatwo przyswajalnej formie. Polecam ich: http://www.sferawiedzy.pl. Są najlepsi w takich pokazach.

bruklin187

Posty: 12

 
Mój syn uczestniczył w pokazie, które zorganizowało w jego szkole podstawowej mobilne planetarium. Był naprawdę pod wrażeniem możliwości, jakie zaoferowało najmłodszym kino sferyczne :)

andrew66

Posty: 14

 
Widzę, iż również i Waszym przedmiotem zainteresowania stało się mobilne planetarium. Bez cienia wątpliwości taki pokaz jest dobry. Czytałem, iż dopasowują go do wieku odbiorców, albowiem posiadają inne filmy przygotowane dla przedszkolaków, podstawówek i gimnazjów.

beata77

Posty: 4

 
Byłam pod ogromnym wrażeniem tego, co ma do zaoferowania najmłodszym mobilne planetarium. Wcześniej byłam dość sceptycznie nastawiona do pomysłu, a sam pokaz wiadomo, że był płatny. Absolutnie nie żałuję, że moja córka uczestniczyła w takim pokazie. To edukacyjny strzał w dziesiątkę!

Iunae_Milt

Posty: 7

 
Śmieszy mnie nieco, iż poniektórzy nawet nie wiedzą, co jest w stanie zaproponować uczniom przenośne planetarium, a już mówią, iż nie posłaliby dziecka na taki pokaz.

piekniśś

Posty: 12

 
Mój syn uczestniczył w pokazie, jakie zorganizowało w jego szkole podstawowej mobilne planetarium. Był rzeczywiście pod wrażeniem szanse, jakie zaoferowało najmłodszym kino sferyczne :)

Dumek56

Posty: 16

 
Po raz pierwszy z pojęciem mobilnego planetarium zetknąłem się kilka miesięcy temu. Długo zastanawiałem się, co jest w stanie zaproponować dzieciom. Ostatnio taki pokaz odbył się w szkole mojego dziecka. Mój maluch był zachwycony!

Yuri20

Posty: 7

 
Zrozumieć zjawiska zachodzące w otaczającym świecie ułatwia między innymi mobilne planetarium, o jakiego walorach mogą przekonać się najmłodsi podczas pokazów. Osobiście polecam.

Kwatuszek

Posty: 21