Szkoła specjalna, znacie jakąś ?

Szkoła specjalna, znacie jakąś ?

Dzień dobry. Mam córkę z lekkim upośledzeniem i zastanawiam się nad wyborem szkoły specjalnej w warszawie. Jeśli Wasze dziecko chodzi gdzieś, gdzie jesteście zadowoleni, napiszcie. Z góry niezwykle dziękuję.

Olekk

Posty: 7

 
Też będę miała ten sam problem. We wrześniu muszę posłać syna do szkoły specjalnej i zaczynam szukać dobrych ofert. Tę na pewno wezmę pod uwagę, bo jak widać są powody. Wiele mam obaw, w ogóle przed posłaniem go do szkoły, no ale trzeba:(

johncena67

Posty: 7

 
W tej szkole specjalnej jest możliwość uzyskania stypendium http://www.szkolyedukacyjne.pl. Ja dostałam je już w pierwszym miesiącu, kiedy posłałam dziecko. Poza tym mają najlepszych specjalistów i niezwykle mnóstwo różnorodnych metod wspierania rozwoju dzieci. Polecam.

witek789

Posty: 4

 
Ja mam nadzieję, że i mnie uda się zapisać dziecko do tej szkoły. Bardzo bym żałowała, jeśli nie udało by mi się znaleźć miejsca w tej szkole specjalnej. Znam opinie od znajomych, wiem, że to szkoła na medal.

czdeRRR

Posty: 9

 
Ja mam nadzieję, iż i mnie uda się zapisać dziecko do tej szkoły. Niesłychanie bym żałowała, jeśli nie udało by mi się znaleźć miejsca w tej szkole specjalnej. Znam opinie od znajomych, wiem, iż to szkoła na medal.

Fifeczek2

Posty: 15

 
Nic nie szkodzi, że nie jesteś z warszawy. Działają już chyba wszędzie. To szkoła specjalna, gdzie nauczyciele mogą przyjeżdżać do dziecka do domu, jeśli zachodzi taka potrzeba i ma to stwierdzone w dokumentacji.

TomekK

Posty: 9

 
Ta szkoła specjalna jest w stanie zapewnić dzieciom wysokie stypendia. Dla niektórych rodziców to naprawdę niezmiernie ogromna pomoc, szczególnie, że dzieciom ciągle coś jest konieczne. Polecam też tę szkołę, znajoma prowadza dziecko i jest niezmiernie zadowolona, mała zrobiła wielkie postępy.

MalinovyKIKS

Posty: 34