Czy warto podjąć naukę gry na gitarze?

Czy warto podjąć naukę gry na gitarze?

Cześć. Całkiem niedawno uczęszczałem na lekcje gry na pianinie, które odbywały się w Szczecinie, a więc blisko mojego miasta. Mam jak najbardziej pozytywne odczucia.

A Wy uczycie się grać na jakichś instrumentach?

Kwatuszek

Posty: 21

 
Witam serdecznie.

Rzadko zdarza mi się, że jestem w pełni zadowolony z czyichś usług, ale to ma miejsce w wypadku szkoły muzycznej w Szczecinie, do której uczęszczałem przez 6 lat. Kiedyś zdarzyło mi się odwiedzić stronę http://www.artyz.pl i zapoznać się z ofertą, która pasowała mi: można było ustalić elastyczne terminy lekcji, a płatności odbywały się raz w miesiącu. Teraz świetnie gram na klarnecie, a to przede wszystkim zasługa mojego nauczyciela!

joziaaaaq23

Posty: 21

 
Witam. Nauka gry na pianinie była wyzwaniem, jakie rzucił mój chłopak i wspólnie podjęliśmy. W ciągu roku zrobiliśmy niesamowite postępy, jakich się na pewno nie spodziewaliśmy. Wszystko dzięki wybornemu nauczycielowi w naszej szkole w Szczecinie! Szczegóły oferty tej szkoły możecie sprawdzić odwiedzając ich stronę, czyli http://www.artyz.pl.

Kolekcjoner

Posty: 28

 
Dzień dobry.

Trudno mi przystąpić do opisania moich doświadczeń związanych ze szkołami muzycznymi. Trafiałam do trzech kiepskich szkół i dopiero nauczyciel w czwartej z nich przypadł mi do gustu.

Pamiętajcie, aby nie ustawać w wysiłkach i nie poddawajcie się w nauce.

radziomil

Posty: 40

 
Dzień dobry.

Od dłuższego czasu szukałem w Szczecinie szkoły muzycznej, jaka w indywidualny sposób podejdzie do ucznia i z pełnym zaangażowaniem postara się przekazać mu niezbędną wiedzę, jaka być może przełoży się na jego sukcesy muzyczne. Umożliwiła mi to dopiero Szkoła Muzyki Artyz, którą mogę z pełną odpowiedzialnością polecić.

Abyss

Posty: 13

 
Witam. Nauka gry na fortepianie zawsze wydawała mi się czymś nieosiągalnym w moim przypadku, ale żona sama (bez moje wiedzy) zapisała mnie do szkoły muzycznej w Szczecinie i wręcz zmusiła do uczestniczenia w zajęciach.

Teraz jej po stokroć dziękuję!

Pilek23

Posty: 21

 
Dzień dobry.

Moje poszukiwania szkoły muzycznej w Szczecinie przez długi czas były bezowocowe, bo w części instytucji coś mi po prostu nie pasowało. Czasami po pierwszych zajęciach z nauczycielem uznawałam, że „to nie jest to”. Dopiero niedawno moje potrzeby zostały zaspokojone, bo odnaleziona szkoła muzyczna dopasowała się do mojego natłoku zajęć i przeprowadza lekcje indywidualnie podchodząc do ucznia.

Śmiało polecam!

@_24lampy

Posty: 30

 
Hej. Dość specyficznym zadaniem wydała mi się ostatnio nauka gry na saksofonie, jaką zdecydowała się podjąć moja żona. Po kilku miesiącach nauki jej postępy przerosły moje najśmielsze oczekiwania, bo grała po prostu pięknie.

Jeśli ktoś sobie życzy mogę przesłać namiary na szkołę muzyczną w Szczecinie, która dokonała tego „cudu”, choć talent mojej żony jest także niezaprzeczalny!

Dosti

Posty: 20

 
Hej. Niedawno wydawało mi się, że dopiero co zapisałem mojego syna na lekcje gry na gitarze, ale odbył już on swój pierwszy koncert w swojej szczecińskiej szkole muzycznej. Piorunująco szybkie efekty, choć nie płacimy z żoną za tą szkołę zbyt dużo.

GIZIU

Posty: 23

 
Dzień dobry.

Do tej pory zawsze uwielbiałam karaoke i prezentowanie swoich umiejętności przed szerszym gronem ludzi, choć nie jestem specjalistką, jeśli chodzi o śpiew. Znajomi doceniali moje umiejętności, a ja postanowiłam pójść za ciosem i podjąć naukę śpiewu w Szczecinie.

Mogę swobodnie polecić wszystkim niezdecydowanym, zapisujcie się!

Cziczin

Posty: 15