prywatne przedszkole miasteczko wilanów, polecicie ?

prywatne przedszkole miasteczko wilanów, polecicie ?

Posiadacie jakieś opinie na temat prywatnych przedszkoli wilanów? Jeżeli tak, to z chęcią dowiem się co myślicie o takich przedszkolach.

Sarenka

Posty: 1

 
W ostatnim czasie również szukałam przedszkola wilanów dla swojego dziecka i dzwoniliśmy po różnych placówkach. Ostatecznie wybraliśmy prywatne przedszkole na Wilanowie.

MAgda Wwa

Posty: 17

 
Ja zapisałam pierwsze dziecko do tego prywatnego przedszkola miasteczko wilanów http://www.karate-kids.pl/. Teraz zapisałam młodszą córkę. Jesteśmy niesłychanie zadowoleni z nauczycieli, pani dyrektor oraz sportowych zajęć.

Oct714

Posty: 12

 
Moje dzieci chodzą do przedszkola miasteczko wilanów, jest to placówka prywatna. Opłaty nie są za wysokie. Dzieci mają niezmiernie kreatywne zajęcia dodatkowe, jakie im się niezmiernie podobają.

Acclaim

Posty: 8

 
Wybór prywatnego przedszkola wilanów jest trudną decyzją dla niejednego rodzica. Sprawdź ceny, dojazd do placówki, kadrę nauczycieli oraz jakie prowadzone są zajęcia w danym przedszkolu.

messi10

Posty: 13

 
Musisz poszukać przedszkola, które ma naprawdę dobrę opinie lub popytać po znajomych. Z tego co wiem jest jedno niepubliczne przedszkole na wilanowie, które jest warte uwagi. Możesz podjechać i zapytać co mają w ofercie.

kasiach

Posty: 25

 
Wydaję mi się, że w przedszkolach państwowych dzieci nie są tak zainteresowani nauką, jak jest to w przypadku prywatnego przedszkola wilanów. Dzieci w niepublicznych placówkach mają organizowane kreatywne zajęcia, które pozytywnie wpływają na rozwój maluchów.

marek

Posty: 11

 
Wydaję mi się, że to jest Twoja decyzja, gdzie zapiszesz swoje dziecko do przedszkola. Ja na Twoim miejscu zastanowiłbym się nad prywatnym przedszkolem Wilanów.

Kotr_r9

Posty: 3

 
Moje dzieci chodzą do przedszkola miasteczko wilanów, jest to placówka prywatna. Opłaty nie są za wysokie. Dzieci mają bardzo kreatywne zajęcia dodatkowe, które im się bardzo podobają.

Lupusx

Posty: 18

 
Mój 4 letni syn chodzi do przedszkola warszawa wilanów. Zajęcia są bardzo kreatywne, na co dzień robią coś nowego. Dzieci są bardzo zadowolone.

Misio

Posty: 9