na jakie kursy czy półkolonie zapisywaliście swoje dzieci?

na jakie kursy czy półkolonie zapisywaliście swoje dzieci?

Polećcie mi. proszę najlepsze kursy dla dzieci. Fajnie by było, gdyby istniała możliwość udziału w bezpłatnych warsztatach pokazowych przed zapisaniem.

zenia30

Posty: 9

 
Mają bezpłatne lekcje pokazowe? Bardzo dobry pomysł. Nie trzeba zapisywać się w ciemno, można się najpierw przekonać jak wyglądają u nich zajęcia. Nie do końca ufam opiniom, a jak zobaczę na własne oczy to już będę spokojna o dziecko.

namok

Posty: 15

 
Na kolonie lub półkolonie warto wysłać dziecko z Akademią Nauki (www.akn.pl ) To instytucja edukacyjno-badawcza, więc dziecko jednocześnie będzie się uczyć. Jednym z najsilniejszych atutów instytucji jest jej kadra. Opiekunowie mają świetne podejście do dzieci!

figii

Posty: 5

 
Też chętnie zapiszę synka na kurs dla dzieci. Skoro piszecie, że są mega skuteczne i dzięki nim dzieci się szybciej rozwijają i dobrze bawią, to faktycznie nie ma się co zastanawiać. Poczekam tylko na dalsze komentarze z konkretnymi instytucjami godnymi polecenia.

Grabow12

Posty: 13

 
Jak byłam mała to często wyjeżdżałam na kolonie. Przyznam szczerze, że pierwsza była najcięższa – z daleka od domu i rodziców, nie byłam do końca przygotowana na radzenie sobie ze wszystkim sama. Jednak po kilku takich wyjazdach dużo się zmieniło. Stałam się dużo bardziej samodzielna i radziłam sobie z codziennymi czynnościami. A miałam zaledwie 10 lat.

grzes3345

Posty: 8

 
Moje dziecko ciągle się bawi w swoim pokoju. Nie przepada za towarzystwem innych osób. Dlatego chcę je wysłać na jakieś kolonie. Może stanie się bardziej otwarte na ludzi i zacznie się uśmiechać. Sama dobrze wspominam kolonie i mam nadzieję, że i jemu pomogą.

Wygodniś22

Posty: 12

 
Jakoś nigdy nie byłam przekonana co do skuteczności takich kursów. Jednak po kilku rozmowach ze znajomymi zaczęłam wierzyć w ich pomoc w rozwoju dzieci. Znajomi zapisali tam swoje dzieci i zauważają różnicę w zachowaniu dzieci i w ich umiejętnościach.

Klarka45

Posty: 8