zajęcia dodatkowe dla dzieci, gdzie ?

zajęcia dodatkowe dla dzieci, gdzie ?

Cześć. Czym kierowaliście się wybierając najlepsze zajęcia pozalekcyjne? Pytam, ponieważ nie chciałaby popełnić błędu.

Specjalista

Posty: 2

 
Widzę, iż coraz wiecej osób wybiera zajęcia pozalekcyjne dla swoich dzieci. Absolutnie się nie dziwię, ponieważ w szkole maluchy niepotrzebnie są w stanie rozwijać własne umiejętności. Zajęcia, które odbywają się po szkole dobraliśmy po rozmowie z dziećmi.

Laleczka

Posty: 5

 
Weselę się, iż w moim mieście dostępnych jest tak mnóstwo zajęć pozalekcyjnych. Dzięki temu moje dziecko ma szansę rozwijać się w bardzo wielu kierunkach jednocześnie, jeśli wyrazi takie zainteresowanie. Nie chcę ograniczać rozwoju mojej córki, albowiem wiem jak jest istotny.

333_333

Posty: 11

 
Zapisując dzieci na zajęcia dodatkowe dla młodzieży musicie wziąć pod uwagę ich zainteresowania. W przeciwnym wypadku istnieje ryzyko, że dziecko będzie uczęszczało na zajęcia z przymusu, a to absolutnie żadne osiągnięcie....

humer56

Posty: 9

 
Nie ukrywam, iż zależy mi na tym, aby zajęcia dodatkowe dla dzieci, na jakie zapiszę moje maluchy były wysokiej jakości. Moim celem jest to, aby zainteresować dzieci programowaniem.

labuh

Posty: 8

 
Cieszę się, że na terenie mojego miasta dostępne są liczne zajęcia dodatkowe dla młodzieży. Dzięki temu moja córka rozwija własne zainteresowania, albowiem podjęła naukę programowania. Praktycznie co tydzień chwali mi się nowymi umiejętnościami.

Piotr_21

Posty: 21

 
Zajęcia dodatkowe dla dzieci to pomysł, który pojawił się stosunkowo niedawno. Mam nadzieję, że znajdę właściwe zajęcia, które będą w stanie sprostać oczekiwaniom moich maluchów. Zależy mi na tym, aby odbywały się one w jednej szkole - to będzie ułatwienie :-)

morssssik

Posty: 29

 
Definitywnie najlepsze zajęcia pozalekcyjne prowadzi wyłącznie ta szkoła programowania: www.zajeciapozalekcyjne.pl. Sprawdźcie jej ofertę, jaka moim zdaniem zasługuje na wyróżnienie. Porządne ceny, ciekawe zajęcia, pełen profesjonalizm :)))

suprafull

Posty: 21

 
Obliczyłem niedawno, że maksymalnie 2-3 tysiące złotych rocznie kosztowały mnie zajęcia dodatkowe dla dzieci. Przyznajcie szczerze, że to stosunkowo niewielki wydatek, gdy wziąć pod uwagę korzyści, jakie jest w stanie zagwarantować. Przynajmniej ja jestem zadowolony.

namok

Posty: 15