Kurs angielskiego przez Skype, polecicie coś

Kurs angielskiego przez Skype, polecicie coś

Witam serdecznie. Chętnie usłyszę Wasze opinie na temat nauki angielskiego przez Skype. Co sądzicie o takiej metodzie?

Krakus

Posty: 14

 
Z mojej perspektyw angielski przez Skype okazał się strzałem w dziesiątkę, bowiem przed zbliżającym się wyjazdem za granicę, gdzie chciałem podjąć pracę usiłowałem na własną rękę podszkolić swój język.

Nie udało mi się to, a umiejętności podszlifowałem dzięki http://active-learning.pl/angielski-skype.html.

@malpka

Posty: 39

 
Widzę dużo zalet, z jakimi może być związana nauka angielskiego poprzez Skype. W sumie przemówiły do mnie poniektóre z nich, ale póki co nie biorę pod uwagę podjęcia nauki w takiej formie. Jestem zbyt mocno przywiązany do mojego obecnego korepetytora, który tak czy siak mieszka niedaleko mnie, więc to dla mnie żaden problem :)

Trasiek2

Posty: 25

 
Moim zdaniem angielski przez Skype może być równie skuteczną metoda nauki, jak wszystkie inne. Na pewno różni się i trzeba się przyzwyczaić do tej formy nauki, ale nie da się ukryć, że w przypadku dobrego nauczyciela możemy być zaskoczeni naprawdę dobrymi rezultatami.

StaryChemik

Posty: 7

 
Angielski przez Skype był dla mnie tylko ostatecznością, gdy przestało mi starczać czasu na lekcje w szkole językowej.

Potem ten sposób nauki sprawdził się i przekonałem się do niego. Teraz nie wyobrażam sobie tracić czasu na dojazdy do szkoły językowej.

Wolę uczyć się w domu :)

@marcelko

Posty: 11

 
Zgodzę się z tym, że dla niektórych podczas korepetycji bardzo ważny może okazać się kontakt wzrokowy i rozmowa w cztery oczy z korepetytorem. Czegoś takiego nie oferuje angielski przez Skype, a pobierając lekcje w ten sposób płacimy mniej. Coś za coś.

Art3q

Posty: 28

 
Nauka online wydaje mi się, ze w przyszłości będzie w jeszcze większym stopniu decydowała o naszych zdolnościach i umiejętnościach.

Już teraz istnieje sporo programów do nauki języków obcych, a angielski poprzez Skype to kolejna ciekawa metoda, dzięki jakiej możemy poznać język angielski. Mój kolega korzysta z takiej nauki i niezmiernie sobie chwali :)

Batiatus

Posty: 23

 
Po raz pierwszy na tym forum spotkałem się z czymś takim jak nauka angielskiego poprzez Skype. To dość interesująca propozycja, albowiem jak ktoś cierpi na nadmiar czasu, a chciałby poprawić swój angielski to zawsze zyskuje taką szansę. Z tego co czytam poniektórzy pobierają lekcje wczesnym rankiem lub nawet późnym wieczorem.

kamillysiakk

Posty: 24