korepetycje matura ??

korepetycje matura ??

Zastanawiam się czy ktoś daje korepetycje na maturę, ale bez wychodzenia z domu. Nie mam czasu na dojazdy, bo zajmuje mi to więcej niż same korepetycje.

weryl77

Posty: 1

 
Korzystałem z korepetycji online matura i jestem niezwykle usatysfakcjonowany. Normlanie dojazd o korepetytora zajmował mi godzinę. Teraz siadam i odbywam lekcje. Według mnie to jest najlepsze rozwiązanie.

TomekK

Posty: 4

 
Mnie były potrzebne korepetycje z wiedzy o społeczeństwie i znalazłem je w internecie. Przez Internet można odbyć inne lekcje z matematyki czy fizyki.

mirekp2005

Posty: 5

 
Najlepiej jest sprawdzić wszystkie opcje. Wtedy wyrabiamy sobie zdanie. Dla mnie osoby, która ceni sobie swój czas e-korepetycje z matury były super. Miła atmosfera, wszystko bardzo było słychać i widać. Według mnie nic lepszego wybrać się nie da, a już na pewno w tak bardzo niskie cenie. Na inne korepetycje już nie chodzę.

korasek

Posty: 23

 
Dobrze jest trafić w takie miejsce gdzie odszukamy wszystkie sławne przedmioty. Wtedy można się dokształcać z nich. Lepiej byłoby mieć wiedzę ze szkoły, niemniej jednak każdy wie jak to jest.

Acclaim

Posty: 11

 
Bralem internetowe korepetycje z języka polskiego i mnóstwo się dowiedziałem. Maturę zaliczyłem zarówno to naprawdę się opłaca. Według mnie lekcje poprzez Internet, co o sporo niezwyklej opłacalne. Oszczędza się nie tylko pieniądze, niemniej jednak również czas. Polecam takie korepetycje.

Grabow12

Posty: 15

 
Mnie były potrzebne korepetycje z chemii i znalazłem je na https://zdajesz.com. Polecam tę stronę, bo można znaleźć najlepszych nauczycieli, którzy wiedzą, w jaki sposób przekazywać swoją wiedzę. Super atmosfera.

pawel-2910

Posty: 4

 
Mam to szczęście, iż nie żąda korepetycji na maturę, bowiem mam super nauczycieli. Wiem, iż nie wszyscy mają to szczęście, zatem lepiej się zapisać na dodatkowe lekcje.

Klarkaa45

Posty: 5

 
Dobrze jest trafić w takie miejsce gdzie znajdziemy wszystkie popularne przedmioty. Wtedy można się dokształcać z nich. Lepiej byłoby mieć wiedzę ze szkoły, ale każdy wie jak to jest.

umberko3

Posty: 11

 
Według mnie skoro płacimy za edukacje w podatkach to szkoły powinny zapewnić wszystkim wiedze, jaka jest potrzebna do zaliczenia egzaminów. Jeśli tego nie robią to oznacza, że chyba z tym szkolnictwem coś jest nie tak jak trzeba i powinno się to zmienić.

Miluśkooo2

Posty: 18