Angielski Ruda Slaska, pomocy

Angielski Ruda Slaska, pomocy

Dzień dobry.

Chcę wyjechać z Polski w celach turystycznych, a doszedłem do wniosku, iż bez język angielskiego ani rusz. W związku z tym podjąłem kroki w celu jego nauki, ale zastanawiam się nad tym, jakie kursy językowe (jakość i cena) oferowane są w naszym mieście?

Możecie zdradzić nieco informacji?

JAN-ERR

Posty: 13

 
Hej.

Naukę w szkole językowej wyobrażałem sobie jako intensywny kurs, bo płaci się za takie zajęcia stosunkowo dużo. Grupa, jaką zastałem to same lenie, które zostały zapisane na zajęcia przez bogatych rodziców.

Z kolei ja nie miałem warunków się rozwijać i zrezygnowałem.

Seba123

Posty: 21

 
Witam.

Niedawno byłam za granicą i zauważyłam, że moje umiejętności w zakresie posługiwania się językiem angielskim, jakie wyniosłam ze szkoły są stosunkowo małe. Potrafię umówić, jednak niewiele rozumiem i nie mogę się przełamać, aby prowadzić konwersację.

Czy możecie polecić jakieś kursy językowe w Rudzie Śląskiej?

PucH2

Posty: 18

 
Hej.

Naukę w szkole językowej wyobrażałem sobie jako intensywny kurs, albowiem płaci się za takie zajęcia stosunkowo wiele. Grupa, którą zastałem to same lenie, które zostały zapisane na zajęcia przez bogatych rodziców.

Z kolei ja nie miałem warunków się rozwijać i zrezygnowałem.

CAUCHETWERE

Posty: 19

 
Witam. Zawsze ceniłem kursy językowe za indywidualne podejście do kursanta, należyte tempo pracy oraz zaangażowanie nauczycieli. Nie pomyliłem się zapisując się na bardziej zaawansowany kurs języka angielskiego. Muszę przyznać, że olbrzymią rolę odgrywa nauczyciel, a jednocześnie cena kursu językowego.

sthEn

Posty: 15

 
Witam. Nie będę owijał w bawełnę, wybrałem szkołę językową i sprawdziła się. To znana w Rudzie Śląskiej http://www.englishbest.pl, którą polecam teraz z całą odpowiedzialnością znajomym i przyjaciołom. Możecie postarać się zapisać ze znajomymi, a wówczas atmosfera będzie jeszcze lepsza.

Kowalski

Posty: 14

 
Hej.

Ostatnio zmuszony przez rodziców musiałem podjąć naukę w szkole językowej. Nie powiem, abym był z tego usatysfakcjonowany, ale efekty mojej pracy przychodziły tak prędko, iż z satysfakcją motywowało mnie to. Mogę polecić Wam szkołę, o jakiej szczegóły odnajdziecie pod adresem http://www.englishbest.pl. Jestem usatysfakcjonowany, a więc Wy też możecie spróbować, jeżeli szukacie kursu językowego.

WimDer45

Posty: 25

 
Hej, tu Sandra. Stosunkowo krótko kontynuowałam swoją naukę, bowiem po liceum zrezygnowałam z edukacji. Później zaliczyłam trochę pracy i pojawiła się opcja wyjazdu zagranicznego. Chcę podszlifować angielski, który jest kiepski po szkole średniej.

Macie szansa polecenia jakiejś szkoły językowej z angielskim?

FiKra

Posty: 27

 
Witam. Nie będę owijał w bawełnę, wybrałem szkołę językową i sprawdziła się. To słynna w Rudzie Śląskiej http://www.englishbest.pl, jaką polecam dzisiaj z całą odpowiedzialnością znajomym i przyjaciołom. Możecie postarać się zapisać ze znajomymi, a wówczas atmosfera będzie jeszcze lepsza.

alek45

Posty: 25

 
Dzień dobry.

Zawsze byłem zdania, że w gimnazjum i liceum każdy będzie w stanie w stopniu komunikatywnym nauczyć się choćby języka angielskiego. To było wrażenie złudne, ponieważ prawda okazała się zupełnie inna. Po wyjeździe za granicę nie dawałem sobie rady z angielskim. Wróciłem i pomogła mi firma http://www.englishbest.pl, którą polecam teraz wszystkim, bo szybko zdobyłem ogromną wiedzę.

sttachu4

Posty: 30