zajęcia dla dzieci, gdzie warto?

zajęcia dla dzieci, gdzie warto?

Witam. Poszukuję ciekawych i przyszłościowych zajęć pozalekcyjnych dla młodzieży. Może coś związane z komputerami, na przykład programowanie. Co sądzicie na temat takich zajęć? Czekam i dziękuję za wszelką pomoc.

wrona

Posty: 1

 
Zawsze możesz skorzystać ze szkoły programowania i jeszcze innych dodatkowych lekcji na przykład typowo sportowych zajęć i wszystko się wyrówna :) Ja tak właśnie wymyśliłam dla mojej córki. Pozdrawiam.

maniek

Posty: 2

 
Jak ktoś szuka porządnej szkoły programowania, to polecam tę placówkę www.giganciprogramowania.edu.pl. To renomowane kursy. Super wykładowcy i niezmiernie dobrze przygotowane zajęcia.

namok

Posty: 6

 
A które zajęcia pozalekcyjne dla młodzieży polecacie? Moja córka interesuje się troszkę informatyką, więc może coś takiego, lecz mam obawy, że będzie tylko siedziała przed komputerem. Boję się o zdrowie, bo wiadomo, że dzieci teraz wolą komputery i przesiadywanie w domu.

mirekp2005

Posty: 13

 
Widzę, że temat zajęć pozalekcyjnych rozwija się w szybkim tempie. Właśnie też pomyślałam, żeby zapisać Huberta na programowanie. Interesuje się komputerami i myślę, że takie lekcje sprawiłyby mu niemało satysfakcji. Jeżeli znacie porządne kursy, to dajcie znać. Z góry bardzo dziękuję za pomoc, ponieważ nie orientuję się w tym temacie.

wieszdo87

Posty: 10

 
Właśnie o takie dobrze zorganizowane zajęcia dla dzieci mi chodzi. Chcę zapisać synka na programowanie, natomiast muszę być pewna, iż to skuteczne lekcje, dzięki jakim się czegoś nauczy. Pozdrawiam i czekam na informacje.

beata77

Posty: 4

 
Nie mam rozeznania w zajęciach dodatkowych dla młodzieży z informatyki i kodowania, a myślałem nad tym, żeby zapisać syna, albowiem on stale coś robi na komputerze i widzę, że poważnie interesuje się programowaniem. Jak coś czekam i z góry gigantyczne dzięki za każdą informację i pomoc w temacie.

Black_Riot

Posty: 6

 
Popieram naukę programowania. To świetne lekcje, tylko trzeba pamiętać, żeby wybrać dobrą placówkę, w jakiej są wykwalifikowani i fachowi wykładowcy. W przeciwnym wypadku będziesz tylko płacić, a efektów nie będzie widać, a nawet dziecko może być niezadowolone.

DevilScream

Posty: 11